Asos İle Lüks VİP Şehir İçi Transfer

Asos Transfer olarak başta İstanbul olmak üzere birçok şehirde tutabileceğiniz en lüks taksi hizmetini sunmaktan onur duyarız. Sizlere en lüks ve en kaliteli vip şehir içi transfer hizmetimizi sunarken aklınızdaki bütün istekleri ve ihtiyacınız olan kaliteyi geliştirmek için her türlü imkandan yararlandık. Araçlarımızı baştan sonra lüks ve en seçkinlerin tercih ettiği tasarım ve teknolojilerle donattık. Bunun dışında İstanbul'un her köşesine hakim olan ve tamamen profesyonel bir eğitimle kendisini en üst seviyede geliştirmiş şoförlerimiz ile sizlere üstün memnuniyet kazandırıyoruz. Bu profesyonel hizmeti aldığınızda sadece bir yerden bir yere gitmiş olmayacaksınız. Bindiğiniz noktadan, indiğiniz noktaya kadar her yerde itibarınız artacak ve indiğiniz alanda bütün gözler sizin üstünüzde olacak.

Tamamen size özel hazırlanmış transfer paketleri ile kilometre başına ücret ödeyerek asla ekstra bir ücrete tabi tutulmazsınız. Dilerseniz sizlere sunmuş olduğumuz bu istanbul vip şehir içi transfer hizmetinde kullandığımız araçların ve şoförlerimizin detaylarından bahsedelim.

Öncelikle Asos Transfer olarak kurulduğumuz günden bu güne kadar taşımacılığını yaptığımız yüzlerce memnun müşterimize binlerce teşekkürü borç biliriz. Onlar, yani potansiyel olarak sizler olmasaydınız biz bu denli kaliteli hizmet sunmakta mutlak zorluk yaşardık. Bu yüzden sizlerin yüzü hep gülsün diye her geçen gün şirket bünyemizdeki araçları ve bu araçların şoförlerini geliştiriyoruz.

Mercedes VIP Transfer Araçları

Mercedes'in orijinal paketlerinin tümünü değiştirip Maybach paketlerden esinlenilmiş VİP tasarımlar yarattık. Bu tasarımlar ile araçlarımızın içerisinde mini buzdolabından, ayrılabilir panele, dilediğiniz her şeyi yiyip içebileceğiniz portatif bir masadan, yolculuk esnasında güvenli kalabilmeniz için özel olarak karartılmış cam ve perdelere kadar her şeyi düşündük. Yolculuğunuzun konforu bozulmasın diye özel ayarlanmış süspansiyon seçenekleri ile en büyük kasiste bile araçlarımızın içerisi sarsılmaya karşı yüksek direnç göstermektedir.

Böylece sizler elinizdeki bardağı huzurla yudumlarken, asla dökülme tehlikesiyle karşılaşmayacaksınız.

Özel Şoförlü VİP Transfer

İngilizce, Rusça, Arapça, Almanca başta olmak üzere tüm Dünya dillerinin bir kısmına hakim olan şoförlerimiz sayesinde kendinizi evinizde hissedin. Bu ülkeye ilk kez gelmiş veya sürekli gelen bir seyahat tutkunu olabilirsiniz. Asos Transfer ve Turizm şirketi olarak asla yerel vatandaşa ayrı, turiste ayrı fiyat politikası uygulamıyoruz. Sunmuş olduğumuz bu vip şehir içi transfer servisinden tüm Dünya'dan binlerce müşterimizin en güvenli şekilde bu lükse kavuşması bizleri mutlu ediyor. Üstelik işlerinde tecrübeli ve kendini üst düzeyde geliştirebilmiş şoförlerimizi hizmetimizin en nadide özelliği olarak sizlere özel eğitimlere tabii tutuyoruz.

Şoförlerimize verdiğimiz hizmetlerin arasında konforlu sürüş teknikleri, üst düzey güvenlik eğitimleri, yakın ve uzak dövüş eğitimleri, usta şoförlük ve büyük araçlarda ustalaşmış kullanım teknikleri eğitimi, iletişim ve dil eğitimi, adab-ı muaşeret eğitimi ve üst düzey hizmet eğitimi veriyoruz. Böylece hem şirketimizin vaad etmiş olduğu kaliteli hizmet prensibini Dünya'da bir numaraya çıkmak için kullanıyor, 

hem de sizleri en kaliteli hizmetle buluşturma sevincini gönül rahatlığı ile yaşayabiliyoruz.

Otel Havalimanı VİP Transfer

İstanbul'daki bütün havalimanlarından bütün otellere transfer hizmeti verdiğimizi biliyorsunuzdur. Bu vermiş olduğumuz havalimanı vip transfer ve vip otel transfer hizmetleri ile sizleri en konforlu ve en güvenli şekilde varmanız gereken yere en hızlı şekilde ulaştırmak için en iyi araç olarak kullanıyoruz. Yüksek donanımlı şoförlerimiz, en lüks ve cezbedici araçlarımız ve deneyimli destek ekiplerimiz ile asla yarı yolda kalmayacak veya hak etmediğiniz muamele görmeyeceksiniz.

İhtiyaçlarınız ve temsiliyetiniz açısından isteklerinizin tümünü en kaliteli şekilde sizlere sunmaktan bir kez daha onur duyduğumuzu bilmenizi isteriz. Bir telefon uzağınızdaki bu transfer hizmetinden yararlanmak için daha fazla beklemeyin.