Asos transfer olarak 2010 yılından itibaren İstanbul otellerine vip transfer hizmeti vermeye başladık. Asos transfer olarak İstanbul da kalemiz dediğimiz taksim bölgesinde ortalama olarak 260 otele hizmet verdik. Aynı zamanda Sultanahmet Sirkeci Aksaray da yoğun bir şekilde hizmet verirken -İstanbul un diğer bölgelerin deki otellere de hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

     2021 de ise sadece İstanbul la kalmadık Antalya İzmir Muğla Bodrum gibi birçok kentte otel transferi hizmeti vermeye başladık. Otel transferlerinin ne kadar önemli olduğunu tecrübelerimizden dolayı vurgulamak isteriz. 


Oteller rezervasyonlarını çoğunlukla booking dediğimiz global bir siteden alır. Bu neden ile gerçekleştirdiğimiz her transferin kalitesi ile ya da kalitesiz oluşu direkt olarak otele yansıdığını biliriz ve booking e yazılan transfer şikayetleri otellere yansır. Bu sebepten dolayı transfer şirketleri otellerin yüzü olarak da bilinirler çünkü ki her davranışınız otele artı ya da eksi puan olarak yazılır.

Asos transfer olarak sorumluluğumuzun bilincinde olup verdiğimiz hizmetin ne kadar kaliteli olduğunu tüm oteller tarafında bilinir. 

Otel transferlerinde Mercedes vip vito ,Mercedes sprinter ve gerektiğinde çeşitli yolcu kapasitelerine sahip olan otobüslerimiz ile beklentilere en iyi şekilde hizmet verdik ve hizmet vermeye devam ediyoruz.