Korona virüs tedbirleri gereği olan şehirler arası Seyahat kısıtlama sının kalkmasının ardından şehirlerarası otobüsleri ve uçakları güvenilir bul mayan vatandaşlar yolculuklarını özel şoförlü araçlarla yapma arayışı oluştu.

Bu talebin artışta olduğunu gözlemleyen şirketimiz Asos transfer olarak hizmetlerimiz arasında bulanan şehirler arası vip transferi taleplere çok daha iyi cevap verebilmek adına yeniden gözden geçirip çalışmalar yaparak çok daha iyi ve cazip hale getirdik,

.  Uçak la gelmek isteyen bir ailenin gidiş ve dönüş maliyetini ortalama olarak hesaplayarak şehirler arası vip transferleri daha bir düzeye getirdik.

Şehirler arası vip araç kiralamanın en doğru adresi olan firmamız asos transfer dir

Şehirler Arası vip araç kiralama hizmetini kişi sayısına göre Mercedes vip vito Mercedes sprinter ve çeşitli yolcu kapasitelerine sahip olan otobüslerimiz ile beklentilere en iyi şekilde cevap veriyoruz.. Ailece şehirler arası yolculuğunuzu en kaliteli bir şekilde yapmak adına çalışıyoruz. Araçlarımız son model olup iç tasarımlarında televizyon, hareketli ve rahat koltuk konforu, buzdolabı, wiffi ve ara bölme gibi özelikleri siz misafirlerimizi düşünerek mevcut hale getirdik. 

İstanbul da veya diğer tüm   gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde şehirler arası araç kiralama hizmetini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Başka firmalardan farkımız sadece ekonomik fiyat veya konfor değildir siz misafirlerimizin güvenliği daha önemlidir. Bizimle yolculuk yapan her misafirimizin seyahat sigorta poliçesi, uzun yol deneyimli ve eğitimli şoförler, hız sınırı ve bunlar gibi çok önem verdiğimiz güvenlik sistemlerin arasındadır.

Şehirler arası vip yolculuğun en önemli kısmı ise insanların evcil hayvanları ile seyahat etmek istemeleridir. Asos transfer evcil dostlarınızla seyahat etmenin sorun değil daha keyifli olduğunu düşünüyor.

İstanbul dan bütün şehirlerimize 7/24 hizmetimiz var. Sadece İstanbul dan gidişler değil diğer tüm şehirlerimizden İstanbul a veya başka şehirler arasında da aynı şekilde hizmetimiz mevcut.

2021 yaz döneminde 778 tane şehirler arası vip transfer hizmet verdik; verdiğimiz vip transfer hizmetlerinin yoğunluğu İstanbul Bodrum ve Bodrum İstanbul arası olurken bunu. İstanbul İzmir ve İzmir İstanbul / İstanbul Antalya ve Antalya İstanbul / İstanbul Ankara ve Ankara İstanbul arasında gerçekleşirken çeşitli illerde bunları takip etmiştir.

Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.