Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

İstanbul'a ilk gelişiniz bile olsa İstanbul hakkında mutlaka bildiğiniz en popüler problem şüphesiz ki trafiğinin çekilmez oluşudur. Dünya'nın hiçbir yerinde bu denli güzel tarihi yapılara sahip olan herhangi farklı bir şehir bulunamazken, şu trafik sorununa; hele bir de uçaktan indikten sonraki o yorgunlukla çekilmek zorunda olan trafiğin çilesine bir türlü katlanılamaz bir şehir haline gelmiştir. Ancak yine de biz İstanbul'u seviyor ve sizlerin de sevmesi için sabiha gökçen havalimanı transfer hizmetimiz ile sizleri trafik probleminin stresinden kurtarıyoruz. Sahip olduğumuz araç filomuz ve yetenekli şoförlerimiz ile İstanbul'un her zaman en sakin ve en boş yollarından sizleri varacağınız noktaya ulaştırma görevini üst düzey bir ciddiyetle ele alıyoruz. Bizler, sahip olduğumuz bu çalışma enerjisini sizlerin seyahat sevdanızın verdiği umutla daha da geliştiriyoruz.

3 Farklı devlete başkentlik yapmış, her kaldırımı ayrı bir tarih kokan, her bir noktasında milyonlarca insanın ayak izi olan bu 16 milyon nüfusa sahip şehrin en güzel yönlerini sıralamak bile birkaç günümüzü alır. Ancak elinizde bagajlarınız ve o yol yorgunluğunuz ile girdiğiniz trafik derdinin nasıl hissettiğini anlatmak saniyelerimizi bile almaz. Çünkü bizler, İstanbul'un her an kalbinde atan, İstanbul'un enerjisini her ayrı günde yeniden doğuran bu umudun saklı olduğu güzellikleri sizlere aktarmak için uğraşıyoruz. Tamamen sizin konforunuzu düşünerek özel olarak tasarımını yaptırdığımız Mercedes - Benz Vito araçlar, Sprinter minibüsler ve ihtiyacınıza uygun binek şoförlü araçlarımız ile uçaktan indiğiniz andan sabiha gökçen havalimanı transfer noktamıza geldiğiniz ana kadar geçen sürede gitmek istediğiniz noktaya ulaştırmak için gelişimimizi durdurmuyoruz.

Çünkü biliyoruz ki, sizlerin o anda bagajlarınız ve yorgunluğunuz ile en çok başa çıkabileceğiniz yer, üst düzey kalitedeki bir aracın koltuklarıdır. Rahatsız uçak koltukları, uzun süren hava yolu seyahatleri ve ağır bavullar eşliğinde adım attığınız bu şehirde ayaklarınızı yerden kesmeye ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Dünya'nın neresinden gelmiş olursanız olun, İstanbul içerisinde gitmek istediğiniz yere eğer belediye hizmetlerini kullanırsanız evet, daha hızlı ulaşırsınız. Ancak 16 milyon insanın her an dışarıda olduğu saatlere denk gelirseniz, o kalabalığın ve trafiğin içerisinde sanki bir uçuş daha yaşamış gibi jetlack olacağınızı az çok tahmin edebiliyoruz.

İşte tam da bu yüzden Sabiha Gökçen'e indiğiniz anda sizleri karşılıyor, özel aracınıza eşlik ediyor ve varış noktasına kadar sizlerin en büyük ihtiyacı olan sükuneti huzurlarınıza sunuyoruz. Kapanabilir ve ayrılabilir alana sahip olan, oldukça geniş bir ihtiyaç sehpasına, kol ve ayak uzatma bölmelerine ek olarak bir de mini dolaba sahip olan bu araçlarımızda en üst düzey konforu sağlamak için her şeyi sunuyoruz. Böylelikle tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp, isterseniz araçtaki televizyon ekranından bir şeyler izlemek veya o rahatlığın vermiş olduğu huzurla varış noktasına gözünüz kapalı bir güvenle rahat koltuklarda uykuya dalmak oluyor. Eğitimli şoförlerimiz ve üst düzey donanımla bütünleşmiş olan hizmet anlayışımız sayesinde sizleri aldığımız sabiha gökçen havalimanı transfer noktasından, bırakacağımız adrese kadar en rahat şekilde ulaştırmanın bütün formüllerine hakimiz.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı VİP Transfer

Mercedes Vito, Mercedes Sprinter ve maksimum 3 kişiye özel olarak rezerve edebileceğiniz binek Mercedes S model binek araçlarımız ile her daim yanınızdayız. Dilerseniz sizleri teslim alacağımız adresten Sabiha Gökçen Havalimanı'na gitmek isteyin, dilerseniz de farklı duraklar ekleyip yolculuğu uzatarak İstanbul'un eşsiz manzarasını en keyifli pencereden izleyin. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınızın tümünü karşılayabileceğimizi biliyoruz. Genel yolculuk kurallarına ve konuklarımızın uyması gereken maddelere uyum sağladığınız sınırlar içerisinde hiç bu kadar özgür bir hareket alanınız olmamıştı.

Bizler sunmuş olduğumuz bu sabiha gökçen havalimanı vip transfer ve sabiha gökçen havalimanı transfer hizmetlerini sizlerden %100 memnuniyet geribildirimi almak adına lüks seviyelerin de üzerinde tutma gayreti içerisindeyiz.