Kapadokya VİP Transfer

Aslen Nevşehir'e bağlı olan ve orijinal çevirilere göre Güzel Atlar Ülkesi anlamına gelen bu kapadokya vip transfer hizmetimizin yepyeni bir durağı olarak hizmete açılmış durumda. Eşsiz tarihi yerleri, uçan balonlara binme fırsatı ve daha nice yöresel aktiviteleri ile siz de Kapadokya'da muazzam bir tatil geçirmek için doğru yerdesiniz. Çünkü bizler, müşterilerimizin her daim en iyi tatillerini yaşayabilmeleri için onlara transfer çözümleri üretiyor ve bu çözümleri onların ayaklarına kadar ekstra kaliteli bir şekilde getiriyoruz. Sunmuş olduğumuz seyahat çözümlerine ek olarak da dilerseniz rehberlik, çocuk koltuğu, araç içi buzdolabında birer içecek, araçlarımızın ekranlarından istediğiniz dizi, filmi izlemek gibi sayısız imkana erişebilirisiniz. Üstelik bunların hiçbirisi ek ücretle değil araçlarımızın default sürümlerinde mevcut olan seçeneklerdir.

Kişiye özel tabletler, araç içi televizyon, araç içi portatif masa ve deri lüks döşemeler ile her daim en konforlu yolculuğu Asos VİP Transfer sayesinde siz yapacaksınız. Bizden söylemesi, bu seyahatin konforu başınızı döndürecek.

Dilediğiniz herhangi bir noktadan, Kapadokya istikametine yapacağınız ve tamamen sizin seçeceğiniz istikametle birlikte hesaplama yapabileceğiniz sayfamıza yukarıdan ulaşabilirsiniz. Böylece sizi teslim alacağımız noktadan, güvenle bırakacağımız adrese kadar geçeceğimiz her yeri siz seçer ve buna göre bir güzergah ve mesafe tercihi yapmış olursunuz. Ayrıca eğer bölge hakkında herhangi bir bilginiz yoksa fakat kapadokya vip transfer hizmeti almak adına bizimle iletişime geçmişseniz merak etmenize gerek yok. Ya da herhangi bir rehbere ihtiyacınız yok. Hem bulunduğu ve çalıştığı bölgenin tarihi ve rehberlik edebilecek kadar dirençli bir şekilde bütün hikayesini öğrettiğimiz şoför arkadaşlarımız, hem de ineceğiniz yer özel bir mülk değilse ve genel bir alansa oradaki anlaşmalı rehberlerimiz ve yerel halk sayesinde hiçbir zaman geçtiğiniz yerlerin ne olduğunu öğrenmeden geçip gitmeyeceksiniz. Atacağınız her bir metrelik adımı tam anlamıyla dopdolu geçirebilmeniz için üstün hizmet politikamız ile birlikte sizler için tam da buradayız.

Kapadokya bölgesine yakıcı yaz sıcaklarında gitmek biraz tehlikeli olabiliyor, evet. Ancak merak etmeyin. Araçlarımız ön koltuklar, arka sağ kapı paneli, ters açı koltuk kol dayamaları, doğru açı koltuk kol dayamaları ve bardak tutacakları, aracın led süslü tavanının kenarları ve şoför yanı koltuk kol dayaması gibi sıralayabileceğimiz, yani kısacası her yerinde klima hava giriş çıkışına sahiptir. Bu sayede klimayı açtığımız an itibariyle serinlik ve güvenin verdiği rahatlama ile seyahatinizin keyfini çıkarmaya devam edeceksiniz.

Ayrıca eşya ve mal güvenliğinizi düşünmenize bile gerek yok. Çünkü bizler sadece basit bir taşıma hizmeti yapmıyoruz. Sunduğumuz bu kapadokya vip transfer hizmetinde, adı üzerinde olduğu gibi tam bir VİP hizmet sunuyoruz. Bizlere daha önce bildirmeniz halinde, sizler bölgenin tadını çıkartırken araçlarımız CoolDown modda sizleri beklemede kalacaklardır. Bu da, başta sizlerin ve daha sonrasında da eşyalarınızın güvenliği açısından bizlerce en önemli şeylerden birisidir. Bu CoolDown diye adlandırdığımız şey aslında bir taksinin taksimetreyi kapatıp sizi beklemesi mantığı ile oldukça benzerdir. Fakat bir taksi ile aramızda dağlar kadar fark olduğunu unutmayalım.

Sonuç itibarı ile bizler, sizin her anlamda kapadokya vip transfer hizmetinden yararlanmak istediğinizi bizlere rezervasyon kanallarımız aracılığıyla bildirdiğiniz andan itibaren bütün ihtiyaçlarınızı karşılama gayreti içerisindeyiz. Çünkü biliyoruz ki sizler, var oluşumuzun temel nedeni olmuşsunuz. Kapadokya'nın balonlarına binip gökyüzüne doğru yükselirken bile gözünüz arkada değil, aşağıda hiç değil, her daim en yukarıda olabilecek. Bizlerin tercihi herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması elbette. Ancak yaşanırsa bile tam eğitimli bir şekilde şoförlerimiz sizin her daim yanınızda olacaktır.