Yurtdışı Gezi Transferleri : Bulgaristan

Yeşil bitki örtüsü, insanının sıcakkanlılığı ve doğal kış sporlarındaki aktif faaliyeti ile bilinen; tabiri caizse kış cennetleri arasında 2013'te yerini almayı başarmış olan en yumuşak kış aylarını yaşayabileceğiniz Bulgaristan'a tur transferi yapmak artık çok kolay. İsterseniz İstanbul'da, İzmir'de ya da Muğla'da olun. Fark etmeksizin bulunduğunuz herhangi bir konumdan sizleri alıp, en konforlu seyahat deneyimini yaşatarak Bulgaristan'a transfer ediyoruz. Dilerseniz orada turistik rehber hizmetlerimizden de faydalanabileceğiniz bu seyahat seçeneğimiz sayesinde hem gezdiğiniz yerlerin kültürünü öğrenmiş, hem de kendinize çok farklı bilgiler kazandırmış olacaksınız.

İddia etmiyoruz, bu alanda en iyisiyiz. Türkiye'den Bulgaristan'a tur yapan firmalar arasında hem bu kadar lüks ve konforlu yolculuğu, hem de en doğru bilgiler ile süslenmiş rehberlik hizmetini sizlere sunarak en iyisi olduğumuzu kanıtlıyoruz.

İstanbul'dan Bulgaristan'a Araçla Gezi

Özellikle Bulgaristan ve İstanbul arasındaki kültür benzerliği ve ülkemizdeki Bulgar vatandaşların uzun zamandır yoğun bir şekilde yaşamış olması bizleri parçalanmaz bir bütün haline getirmiştir. Şüphesiz ki, Osmanlı'dan önce bile, Avrupa Hun Devleti'nden itibaren kültürlerimizi paylaşmaya başladık. O günlerden bugünlere kadar geçen zaman içerisinde milyonlarca Bulgar vatandaşı ve Bulgaristan Türklerini ülkemizde vatandaş olarak kabul ettik. Bu sebeple de geldikleri yere kolay gidebilmeleri için genel anlamda Bursa, İstanbul, İzmir, Muğla, Çanakkale gibi yerlerde yoğunlukla yaşamaya başlamışlardır.

Bizler de hem sezonun, hem de kültür kardeşliğimizin ışığında düşüncelerimizi genişlettik. Ve bugün, siz değerli müşterilerimizi İstanbul, İzmir, Muğladan gidiş yönünde Bulgaristan'a transfer ve tur hizmetimizle lüksün hissettirdiği güzelliğe eriştiriyoruz. Bugün Bulgaristana özel araçla gitme eylemine kalkışsanız Dünya kadar yol masrafınız ve bir o kadar da çileli bir yolculuğunuz olacaktır.

Ancak bizler, sunduğumuz kaliteli vip transfer hizmeti sayesinde sizleri en lüks araçlarımızla Dünya'nın öbür ucuna bile götürecek olsak, her daim sizin için tatilden farkı olmaması için uğraşmaktayız. Çünkü biliyoruz ki, sizler en rahat ve en eğlenceli seyahatler içerisindeyken yapacağınız tatiller sizlere daha iyi gelecektir. Ülkemize artan ilgi nedeniyle Bulgaristan Türkiye arası turizm sektöründe de ekstra bir artış olduğunu biliyorsunuzdur. Bizler de bu artışın iki yönlülüğünü koruyabilmek adına hem İstanbuldan Bulgaristana transfer hizmeti, hem de her iki taraflı rehberlik hizmeti sunuyoruz. Yurtdışı gezi sefasından gelen Bulgaristanlı turistlerimiz için de ayrıca Türkiye'ye gezi işlerinde yardımcı oluyoruz.

İzmir Bulgaristan Gezi

Ülkemizin kış turizmi için en uygun tatil fırsatını yakalamaktan çekinmedikleri Bulgaristan gezi seçenekleri arasında bizlerin sunduğu İzmir Bulgaristan transfer hizmeti de bulunmaktadır. Bu tarz tur hizmetlerinden faydalandığınız zaman ayrıca              erişeceğiniz bir rehberlik hizmetimiz de bulunuyor. Bu hizmet kapsamında sizleri teslim edeceğimiz noktaya varana kadar geçtiğimiz her yer dahil olmak üzere isterseniz her anlamda yüksek eğitimlerle yetiştirilmiş rehberlerimiz ve şoförlerimiz sayesinde kültürel açıdan zengin bir yurtdışı gezisi yapmış olacaksınız.

Günümüzde bu tarz kültürel geziler için oldukça yüksek ücretler ödemek ve maalesef rehberin seçtiği ve yönlendirdiği bir geziyi kabul etmiş olursunuz. Ancak Asos Turizm olarak verdiğimiz hizmetlerin hiçbirisinde çok yüksek ücretler ödemezsiniz. Bunun garantisini, daha önce bizlere yol arkadaşlığı yapmış binlerce müşterimizden alabilirsiniz. Ayrıca, kendinizin de kilometre başına hesaplama yapabileceği ücret aracını sitemizde kolayca kullanabilirsiniz. Son dakika ücretleri ile hayalinizdeki yurtdışı transfer veya İzmir'den Bulgaristan'a gezi seyahatini berbat etmiyoruz. Veya hevesinizi kursağınızda bırakacak vasatlıkta bir gezi tecrübesi yaşatmıyoruz. Bu sayede asla pişman olmadan oldukça keyifli yolculuklar yaşayacaksınız.

Bulgaristan'a Muğla'dan Gidiş

Eğer sizler de Muğla'da yaşıyorsanız ve en konforlu, en güvenli ve en hızlı şekilde olmasına ek olarak en uygun kara yolu transfer şeklini kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Uluslararası otobüslerde vereceğiniz ek ücretler karşılığında kalitesiz hizmet, konforsuz seyahat ve güvenliksiz ulaşımdan bıktığınızı biliyoruz. Veya uçakla bile gitseniz uçaktan indikten sonra gideceğiniz yere ulaşmak için bir uçak yolculuğu kadar daha sürecek farklı bir kara yolu ulaşımı daha yapmak zorunda kalacaksınız. Ancak aslında Bulgaristan'a Muğla'dan gidiş için tercih etmeniz gereken en verimli yolculuk ağı Asos Turizm güvencesi ile yurtdışı transfer gezi hizmetidir.

Bizler bu yurtdışı gezi hizmeti kapsamında;

Bütün yolcuların seyahat sigortalarını, isteğe bağlı rehberlik hizmetini, isteğe bağlı mola ve durak eklemelerinin varışlarını, sizlere sunduğumuz en kaliteli ve lüks araçlarımızı ve en donanımlı şoförlerimiz sayesinde hem yol güvenliğini hem de yolculuk esnasında başınıza gelebilecek her türlü tehlikeye karşı yolcu güvenliğini sağlıyoruz. Bunlara ek olarak da özellikle yolcularımızın konforunu düşünerek çıktığımız bu yolda sizlere dilerseniz varış noktasına kadar sürebilecek olan tam mahremiyet ve gizlilik vaad ediyoruz. Araçlarımızın korunaklı ve filmli yolcu camları bulunmaktadır.

Bu camlara ek olarak mahremiyetinizi koruyabilmek için şoför kokpiti ile yolcu alanı arasında bulunan ve bu iki alanı herhangi bir ses, görüntü ve koku sızıntısına mahal vermeyecek kadar iyi şekilde ikiye bölen panellerimiz bulunmaktadır. Bu paneller sayesinde özel telefon konuşmalarınızı, ailenizle yapacağınız özel sohbetleri ve / veya yolculuğunuzun daha rahat geçmesi için yapacağınız kıyafet değiştirme gibi özel ve kişisel alan ihtiyacı gerektiren mahremiyet maddelerinin tamamının güvencesini vermiş oluyoruz.

Bu sadece Muğla Bulgaristan tur gezisi için geçerli de değildir. İstanbul Bulgaristan gezisi ve İzmir Bulgaristan turu gibi diğer seyahat noktalarımızda ve seçeneklerimizde de geçerlidir. Başta bu üç il olmak üzere Türkiye'nin çeşitli yerlerinden hem yurtiçi, hem de yurtdışı özel araçla gezi noktalarımız bulunmakta. Bu noktaların herhangi birinden istediğiniz her yere en kolay, en rahat, en güvenli, en hızlı ve en önemlisi de en uyguna transferiniz gerçekleştirilmektedir.

Asos Turizm ve Asos Transfer aracılığı ile gideceğiniz noktalarda eğer planlarınız varsa bizlere bunu rezervasyonunuzun yapıldığı esnada bildirmeniz yeterlidir. Örneğin Bulgaristan turu esnasında plan dışında uğramanız gereken bir şey ortaya çıktığında da o anda bizlere bunu bildirerek durumunuzu ifade edebilirsiniz. Sonuçta bizler, sizler için buradayız. Şoförlerimiz gideceğiniz bölgenin yerel diline, yerel kültürüne tamamen hakim olan ve bu konuda özellikle eğitim gören kişilerden seçilmiştir.

Bu sebeple planınızı birazcık bile aksatacak herhangi bir şey olduğunda şoförlerimiz sizin için en uygun rotayı, uğramanız gereken yerleri ve yanındaki rehberimiz de bulunduğunuz bölge hakkında bütün bilgileri detaylı bir şekilde sizlere ulaştıracaktır.

En çok talep aldığımız yurtdışı gezi rotalarının başında gelen Bulgaristan turu , insanımızın Balkan bölgelerine olan kültürel yakınlığı nedeniyle çok daha popüler ve en çok kış seyahati yapılan bölge olmuştur. Ülkemizden gidebileceğiniz en yakın ve en muazzam tatil yerlerinden birisi haline gelen Bulgaristan'a gidiş geliş maaliyeti öğrenmeniz için sitemizin ana sayfasında ve şu an bu yazıyı okuduğunuz sayfanın da en üst kısmında bulunan kilometre - fiyat hesaplayıcısını kullanabilirsiniz. Böylece harita üzerinde tam olarak binmek ve inmek istediğiniz noktaları işaretleyebilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz rotayı, mola noktalarını ve seyir noktalarını ayrıca işaretleyebilir ve daha önceden bizlere bu konu hakkında detaylı bilgilendirmenizi yapmış olursunuz. Bu sayede yolculuk esnasında herhangi bir karışıklık yaşanmamış olacaktır. Asos Turizm Güvencesiyle...