Havalimanı Karşılama VİP Transfer

Bir VİP Transfer hizmeti sunucusundan beklenecek en net hizmetlerden birisi de havalimanı karşılamadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun. Sizleri o kalabalıkların içinden çekip çıkarıyor ve karşılaştığımız andan itibaren emir ve görüşlerinize hazır bir şekilde üstün hizmet anlayışmız doğrultusunda sizler için en kaliteli hizmeti sunma gayreti içerisine giriyoruz. Bu gayretin ödülü olarak da güvenle sonlandırdığımız yolculuklarımızın ertesinde sizlerin en mutlu halini görmek oluyor. Bizler bu ödülü kazanabilmek adına ve sizleri en memnun şekilde dilediğiniz konuma ulaştırmak adına en hızlı, en güvenli ve en uygun fiyatlı hizmeti ayaklarınızın altına seriyoruz. Peki bu sunduğumuz havalimanı karşılama vip transfer hizmeti kapsamında sizlere neler vaad ediyor ve gerçekleştiriyoruz?

Öncelikli olarak sizleri alış noktasından ( bu isterseniz eviniz, herhangi bir sahil veya bir havalimanı olabilir ) aldığımız andan itibaren tamamen sizin konforunuza odaklı bir yolculuk için önceden yapmış olduğumuz hazırlıklar doğrultusunda ne yapılması gerekiyorsa gerçekleştiriyoruz. Soğuk kış günlerinin ayazından çıkıp geldiğinizde bir ev sıcaklığı, yazın yakıcı sıcaklarından bunaldığınız anda beklediğiniz o ilkbahar serinliği ve temiz, dezenfeksiyon işlemleri tam bir araç düşünün. Kendinizi evinizde hissedebilmeniz için bu rahatlığı sizlere üstün bir hizmet politikası sunuyoruz. Seyahatinizin sonunda gözlerinizin içi gülsün istiyor ve bunu gerçekleştirebilmemizi mümkün kılacak atılımlar yapıyoruz.


Eğitimli Şoförlü VİP Transfer 

Sizle birlikte turist dostlarınız da sizinle birlikte alacağı bu şoförlü vip transfer hizmetinden faydalanırken kendini anlatmakta zorlanmasın diye, yolculuk esnasında gizliliğinizden ve güveninizden bir eksiklik doğmasın diye ve daha nice kötü koşullar patlak vermesin diye bütün şoförlerimizi üstün hizmet prensibimiz doğrultusunda özel eğitimlerle geliştiriyoruz. Usta bir şoför sadece sürdüğü araçla bir uyum yaşamakla yetinmez. Sunduğumuz havalimanı karşılama vip transfer hizmetinde sizinle birlikte olacak şoförde, anlık yol takibi ve açık, dikkatli gözlerinde o şoförün taşıdığı canların güvenliği yatar. Bu hassasiyeti çok iyi anlıyor ve bu hassasiyette bizlere yaklaşılmasaydı neler hissederdik, bunu da biliyoruz. Anlayışımız doğrultusunda sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek adına eğitimli şoförlü vip transfer hizmeti veriyoruz. 

Bizler şoförlerimize dil eğitimi, güvenlik ve savunma sanatları eğitimi, tam kapsamlı sürüş teknikleri eğitimi, ilk ve acil yardım eğitimleri ve daha birçok kültürel eğitim ile apayrı bir seviye kazandırıyoruz. Bizimle birlikte çalışacak şoför arkadaşlarımızı işe alırken bütün potansiyellerini ortaya çıkartabilmek adına bu tarz eğitimler göstermek istediğimizi belirtiyor ve bunları kabul eden arkadaşları çalıştırıyoruz. 

Ayrıca şoförlerimizin eğitim takvimlerini sürekli takip ediyor ve böylece güncel mekanik eğitimlerini de aksatmamaları adına onları sürekli geliştiriyoruz. Çünkü yolculuk boyunca sizleri şoför arkadaşlarımıza emanet etmekteyiz. Ödeyeceğiniz ücret kalemleri arasında her ne kadar yolculuk sigortası olsa da, yine de sizlerin en üst bakışta güvenliğinizi düşünmesi gereken bizleriz. Belki aileniz, belki sevdikleriniz sizleri ve eşyalarınızı bizlere emanet ederken bir kere bile şüpheye düşmesinler diye sizlere eğitimli şoförlü vip transfer hizmetini en iyi şekilde geliştirmeye devam edeceğiz. 

Sahip olduğunuz ayrıcalıkların tümü bizler sayesinde yücelecek ve standartlarınızı en üst seviyede tutmaya devam edeceksiniz. Çünkü bizler havalimanı karşılama vip transfer hizmetini vermeye başladığımız ilk günden beri sizlerin karizmasına yakışacak olan en iyi hizmet seviyesine ulaşma çabası içerisindeyiz. Öğrenciliğimiz ve gelişim hevesimiz asla bitmeyecek olup, her daim sizleri şaşırtacak ve çok mutlu edecek yeni inovasyonlar ile karşınıza çıkabilmek adına sürekli de büyüyecektir. Verdiğimiz söz doğrultusunda, en iyi yaptığımız işi yapmaya devam edeceğiz. 


Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.