Ankara vip transfer

Ankara, Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti, Ankara ilinin merkezi, Türkiye’nin en kalabalık ikinci ve dünyanın en kalabalık otuz sekizinci kenti. Topraklarının büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Sakarya bölümünde yer alır. Türkiye’nin coğrafi merkezine yakın olduğu için hem konum hem de işlev itibariyle Türkiye’nin kalbi benzetmesi yapılır

Ankara ilinin Tarihi geçmişi boyunca Hititler, Frigler, Lidyalılar, Galatlar ve Romalılar gibi tarihteki medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan Ankara, tarih ve kültür turizmi denildiğinde ülkemizde önceliği olan şehirlerdendir Şehirde bulunan birçok eser, geçmişten günümüze kadar oldukça iyi korumuştur.

Özellikle Osmanlılardan kalma eserler ve yapılar hala kullanılmakta olup, kültürel mirasımızın gözlemlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Hamam önünden Hacı Bayram-ı Veli Camii’ne, Ulucanlar Cezaevi Müzesi’nden birinci ve ikinci TBMM müzelerine kadar Türkiye’nin tarihinde önemli yere sahip birçok yer gezi listelerinde yerini almaktadır. 

Şehir içine yakın yerlerde birçok tarihi ve turistik yeri gezip görmek mümkündür.

 Ulaşım konusunda metro ağından  ankaray, toplu taşıma araçlarından dolmuşlara kadar birçok seçenek vardır.

En iyi seçeneklerden biride asostransfer.com hizmeti olan Ankara vip şehir turudur.

Ankara Esenboğa Havalimanı vip transfer

 Esenboğa Havalimanı 1955 senesinde Çubuk Ovası’nda inşa edilmiştir. Ankara ili Çubuk ilçesi sınırları içinde olan Esenboğa Uluslararası Havalimanı Ankara şehir merkezine 28 km uzaklıktadır.

Türkiye’nin yurt içi ve yurt dış hatları bir arada bulunduran ilk havalimanı olan Esenboğa, yolcu trafiği açısından ülkenin en büyük dördüncü havalimanıdır.

Ankara Esenboğa havalimanı Türkiye’nin en önemli havalimanı olarak bilinir. Ankara başkent olduğu için dünyanın en önemli insanları ve siyasileri genelde Ankara da ağırlanır. 

Ankara’nın en önemli özeliği önderimiz Mustafa Kemal paşanın naaşı Anıtkabir de bulunmasıdır. Yurt içi ve yurt dışında yaklaşık yılda 6.000.000 kişi ziyaret eder. 

 Tüm bu nedenlerle ulaşım en önemli sorun olduğunu düşünüyoruz çözüm olarak Asos transfer hizmetleri ayrıcalıkları ile yeni Mercedes vito  vip araçlarımızla Ankara havalimanı vip transfer  Ankara şehir içi vip transfer ve Ankara vip şehir turu  için kişiye öze hizmet sunmaya karar verdik. Ankara’nın ihtiyacına göre havalimanın dan 7/24 saat araç bulunduruyoruz, www.asostransfer.com sayfamızdan online rezervasyon yaparak. Ankara Esenboğa havalimanı vip transfer, Ankara şehir içi vip transfer ve Ankara vip şehir turu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 Ankara içi ve Ankaradan diğer şehirler vip vito araçlarımızla vip hizmeti sunuyoruz. Araçlarımızda ara bölme tv buzdolabı ve wiffi hizmeti mevcuttur.

Ankara gecelerinde unutmadık Ankara nın gece hayatı da çok renkli olarak bilinir 7/24 vip araçlarımız la gece hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tecrübeli kaptanlarımız la dilediğiniz zamanda fiyat farkı olma dan   şöförlü araç kiralama hizmetimiz vardır. Araçlarımız yeni model olup, covid19 kapsamında sürekli dezenfekte işlemleri yapılmaktadır Şehirde adres aramanın stresinden sizi kurtarıyoruz. Siz işlerinize odaklanın, ulaşım sorununu biz çözüyoruz.

Şoförlü araç kiralama hizmetimizle özel ve deneyimli kadromuzla birlikte size özel tahsis edilen araçta dilediğiniz adrese konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Merkez imiz İstanbul da olup Türkiye de bütün şehirlerden vip araç hizmeti sağlıyoruz. Başlıca hizmet verdiğimiz şehir İstanbul, Ankara, Antalya ,İzmir, Muğla ve diğer büyük şehirlerdir.

Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.