Dalaman,36 bin nüfuslu bir ilçedir. Türkiye coğrafyasının batısındaki Ege bölgesinde bulunan Muğla ilinin ilçesidir. Ancak ilçe olarak Akdeniz bölgesi sınırları içindedir. Dalaman ilçesi, Muğla’nın ilçelerinden güneydoğuda Fethiye, kuzeybatıda Köyceğiz ve Ortaca ilçeleriyle birlikte kuzeydoğuda da Denizli’nin Çameli ilçesiyle komşudur. Güneyiyle Muğla’nın Akdeniz kıyısındaki ilçelerinden olan Dalaman’ın Muğla il merkezinden uzaklığıysa ~ 86 km’dir.

Dalaman havalimanı vip transfer

Dalaman Havalimanı Türkiye Muğla şehrinin Dalaman ilçesi sınırları içerisinde bulunan uluslararası havalimanıdır. Dalaman hava limanı Muğla il merkezinin 6 km. güneyinde yer alır. Havalimanı, Milas Bodrum havalimanı ile birlikte Muğla’ya hizmet veren iki uluslararası havalimanından birisidir.   

Yaz sezonunu yerli ve yabancı turistlerin ziyareti ile işlek ve yoğun geçiren Dalaman, Akdeniz ve Ege denizinin buluştuğu konumuyla tercih sebebi olup ve ayrıca diğer tatil bölgelerine yakın olmasıyla yaz turizminin kalbinin attığı noktalardan biridir


Dalamanda öne çıkan gezilecek yerler

Kayacık Plajı, Sarsala koyu, Dalaman çayı, Sarı germe Plajı, Ekincik koyu, Gemile koyu, Kükürt havuzları, Günlüklü koyu, Koca göl, Dalyan kral mezarlıkları, Kaunos antik kenti gibi pek çok güzelliklerini görebilirsiniz.

Ayrıca Bodrum, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Ortaca, Sevdi kemer, ula, ve Yatağan gibi turistik ilçelerini de gezebilirsiniz.

Dalaman hava limanından özellikle toplu taşıma tercih edenler için süre son derece uzun olacaktır. Toplu taşımalar yavaş hareket etmektedir. Pek çok insan ile sıkıntılı bir şekilde seyahat etmekten keyif almayan yolcular ise sıradan taksileri tercih eder fakat sıradan taksilerin de yeterli konfora sahip olmadıklarından dolayı oldukça rahatsız edicidir. Bu nedenle İzmir havalimanından Bodrum, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Ortaca, Sevdi Kemer, Ula,ve Yatağan gibi turistik ilçelerine gitmenin en kolay ve rahat yolu Asostransfer.com hizmetleri arasında olan Dalaman havalimanı vip transfer hizmetinden geçmektedir.

Haftanın 7 günü 24 saat Muğla Dalaman Havalimanı Bodrum, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Ortaca, Sevdi Kemer, Asos transfer olarak vip transfer hizmeti taleplerinizi karşılıyoruz. Ülkemizin yoğun yolcu trafiğine sahip Dalaman havalimanında sizlere kapsamlı bir destek sağlıyoruz. Muğla ve ilçelerinin tüm noktalarından Dalaman havalimanına ulaşmak için Asostransfer.com ile iletişime geçebileceğiniz gibi Dalaman havalimanın dan Bodrum, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Ortaca, Sevdi Kemer, ilçelerine   veya gitmek istediğiniz tüm noktalara ulaşmak için de asostransfer.com adresimiz den irtibata geçebilirsiniz. Deneyimli müşteri hizmetleri personellerimiz sizler için en ideal hizmeti hızlı bir biçimde sağlamayı misyon edinmiştir.

 Bu doğrultuda kadromuzun alanında tecrübeli uzman kaptan şoförlerden oluştuğunu vurgulamak isteriz. Dalaman havalimanı transfer taleplerinize hızlı cevap verebilmek için geniş bir profesyonel iletişim ekibi ile hareket etmekteyiz.                                                                                                                                                                                                                                                                                                Böylelikle Muğlanın en fazla yolcu trafiğine sahip havaalanından eksiksiz bir hizmet sağlayarak yüksek boyuttaki Muğla havalimanı vip transfer ihtiyacını kusursuz bir şekilde yanıtlamaktayız. Müşteri memnuniyet odaklı yaklaşımımızla sizlere eşsiz ve üst düzey bir deneyim vadetmekteyiz.

Dalaman Havalimanından başlayan ve talep ettiğiniz varış noktasına kadar yolculuğunuz boyunca keyifli vakit geçirecek, Muğla’nın tüm güzelliklerini seyretme keyfine sahip olacaksınız. Bu konforlu transfere en uygun fiyatlarla sahip olmakla birlikte 1 ile 16 kişiye kadar hizmet için www.asostransfer.com olan adresimiz ile araçlarımızdan size en uygun olanını da seçebilirsiniz.

Buna paralel olarak son derece geniş bir araç filosuna da sahip olduğumuzu ayrıca belirtmeliyiz. Konforunuz için her türlü detayı göz önüne aldığımız araçlarla, hizmetlerimizden yararlanmak için asostransfer.com sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel sürücülerimiz ve Mercedes vito vip lüks araçlarımızın yanı sıra online rezervasyon ve ödeme seçeneği de sunmaktayız. Hizmetlerimizden yararlanarak hiç vakit kaybetmeden Muğla hava limanı vip transfer hizmeti ile ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz. 

Ayrıca Muğla il ve ilçelerine İstanbul – Ankara – İzmir – Bursa  – Manisa -Aydın – Balıkesir – Antalya gibi birçok ilden asostransfer.com şehirler arası vip transfer hizmetimizden de yararlana bilirsiniz


TÜRKİYE, deki tüm noktala dan, havalimanlarına, şehirlerine ve şehir turları için vip transfer hizmeti alabileceğiniz şirketimiz, Vip Mercedes modelleri ve sayısız marka araçlarımızla konforlu, güvenli ve programınızı aksatmadan erişebileceğiniz bir deneyim için TÜRKİYE de kurumsal, tescilli marka olan Asos transfer i tercih etmeniz durumunda asla pişman olmayacaksınız.

Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.