Bütün Dünya’daki deniz sahilleri arasında uzun yüzyıllardır en güzel ve en seçkin sahillerin tümüne tek başına sahip olan Antalya, sıcakkanlı insanı, Dünya’ya kazandırdığı kültür ve mavi bayraklı muhteşem plajları ile ülkemizin turizm yükünü tek başına sırtlayan bir şehirdir. Ayrıca tarihi ve de hem  yerli hem de yabancı turistleri kendisine aşık bırakan Antalya, tam anlamıyla yaşanılası ve aranan huzurun adresinin bulunası en nadide yerlerden birisidir. Antalya Havalimanı ve Alanya Havalimanı seçeneklerinden hangisini tercih ettiğinizin bir önemi yok. Bizler Asos Turizm olarak, antalya şehir içi transfer hizmetimiz ile Kemer, Alanya, Konyaaltı, Belek, Kaş, Serik, Side, Muratpaşa, Lara gibi bütün bölgeler dahil olmak üzere Antalya’nın tamamında hizmet veren en konforlu seyahati sizlere sunuyoruz.

Dilerseniz Antalya Havalimanı içindeki ofisimizden, dilerseniz de şu anda bu yazıyı okuduğunuz sitemizin rezervasyon kısmından bizlere anında ulaşabilir ve acil ya da süreli seyahat ihtiyaçlarınız için anında iletişime geçebilirsiniz. Peki bu sizlere sunmuş olduğumuz hizmet içerisinde neler var ve siz basit bir taksi yolculuğundan farklı olarak hangi ayrıcalıkları kazanmış olacaksınız?

Antalya Şehir İçi VİP Transfer

Antalyalı yerel halkın da çok iyi bileceği üzere bizler şehir içi taşımacılıkta ortaya koyduğumuz kalite ile her daim en iyi hizmeti hedefleyen bir firmayız. Asos Transfer Çözümleri antalya şehir içi transfer hizmetlerini bölgeye kazandırma kararı aldığımız o ilk günden itibaren vermek istediğimiz o kaliteli hizmeti birebir vermeye başlamıştık. Bugün, dünden tek farkla bir adet servis aracımız yok. Artık onlarca özel şoförüyle birlikte kocaman bir VIP araç filomuz var. Ve Antalya’nın tamamına, her bir metrekaresine hakim olan şoförlerimiz ile sizlere en nadide eserimizi sunuyoruz: konforu. 

Gitmek istediğiniz A noktasından B noktasına hem en hızlı yoldan, hem de en güvenli ve konforlu bir şekilde gidebilmenin tek yolu Asos Transfer ile gerçekleştirilir. Bunu biz değil, sayısız yerli ve yabancı müşterilerimiz söylemekte. Bizler aslında mütevazi bir firma olarak biliniriz. Fakat konu yapabildiğimiz en iyi işe geldiğinde orada eminiz ki sizlere büyük güven verebilecek kadar tecrübeliyiz.

İhtiyacınız olan bagaj ve koltuk kapasitesine göre onlarca farklı araçla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz 6 + 1 Mercedes araçları, dilerseniz size özel Volkswagen VİP binek araçları ve hatta isterseniz de 9 + 2 lüks VİP araçları tercih edin. Hiçbir kalite ve konfor farkı olmadan, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklı bir hizmeti sizlere sunuyoruz. Çünkü buradaki havalimanına inmenin değil, asıl zorluğun gidilecek yere ulaşmak olduğunu çok iyi biliyoruz. İşte bu yüzden antalya şehir içi vip transfer ve antalya içi vip transfer hizmetlerimizi en iyi şekilde sizlere arz ediyoruz.

Özel Eğitilmiş VIP Şoförler

Bizler bu vaad ettiğimiz ve tüm müşterilerimizin de % 100 memnuniyetle bahsettiği antalya şehir içi transfer hizmetimizin kalitesinin büyük bir kısmını kendimiz yetiştirdiğimiz elemanlarımıza borçlu olduğunu bilen bir firmayız. Evet, araçlar lüks veya ultra lüks olabilirdi. Zırh kaplama dahil olmak üzere en güvenli koruma hizmeti bile verebilirdik belki. Ancak iletişimin olmadığı yerde çatışmaların başlayacağını çok iyi biliyoruz. 

Yapmış oluğumuz analizlere dayanarak söylüyoruz, trafik terörünün ve kuralsız davranışların tümünün kendini usta şoför sanan insanlardan kaynaklandığı bir ülkede yaşıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, trafik her zaman bir problem olmuştur. Trafikte çıkan kavgaların neredeyse tamamının ise hem trafik ve araç kullanma kurallarını dahil bilmeyen sözde usta 10 yıllık ehliyetle gezen şoförler ve birbirine nefretle saldıran cahillerden çıktığını hepimiz biliriz. Bu yüzden yolculuk öncesi, yolculuk esnası ve yolculuk sonu dediğimiz bu üç evrenin hiçbirinde huzurunuzun kaçmasını istemiyoruz. Bizler, bizi aradığınız o ilk andan itibaren, tüm yolculuk boyunca ve indiğiniz ana kadar her zaman sizleri en kaliteli seyahatle buluşturma çabası içerisindeyiz. 

Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.