Özel transfer hizmeti ile Esenboğa Havalimanına gitmek iyi bir ulaşım seçeneğidir. Özellikle de toplu taşıma ve öteki ulaşım alternatifleri ile kıyasladığımızda, Asos Transfer ile ulaşım sağlamanın bir çok pozitif yanlarından bahsedebiliriz;
Fiyatların kişi sayısına göre değil, tercih ettiğiniz araç modeli ve gidilecek mesafeye göre belirlenmesi.
Eşya ve bagajınızı basit bir halde taşıyabilmek.
Havalimanından doğrudan Ankara’da belirlediğiniz bir adrese ulaşmak.
Ankara’da belirlemiş olduğunuz bir adresten, doğrudan Esenboğa Havalimanın’na ulaşmak.
Son model araç filomuz ile dilediğiniz modeli tercih edebiliyorsunuz.
7/24 olarak sorularınızı cevaplayacak, hizmet detaylarını öğrenebileceğiniz, güler yüzlü destek biriminin olması.
Ankara Esenboğa Havalimanına Türkiye’nin tüm illerinden ve çeşitli ilçe ve semtlerinden günde binlerce VIP Vito ile yolcu transferi yapılmaktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı VIP transfer hizmetleri sunan Asos Turizm filosu son model olmakla beraber beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet kalitesiyle sizlere özel transfer hizmeti vermeye hazırdır.

Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.