Asos Turizm olarak siz kıymetli misafirlerimizi ve ailelerini en güvenli ve konforlu biçimde hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan lükslükte Mercedes Vito araçlarımızla ülke çapında dilediğiniz yolculuklarınızı gerçekleştirmekteyiz. Asos Transfer seyahatlerinizi en lüks ve güvenli şekilde gerçekleştirmektir.
Tüm araçlarımız sizlerin keyifli ve rahat seyahat geçirmesi için özel olarak tasarlanmış ve lüks donanımlarla doludur. Minibar, buzdolabı, televizyon, ara bölme, maybach tavan, Apple TV, Netflix, kahve makinesi, ısıtma, soğutma, elektrikli koltuk, deri koltuk, masajlı koltuk donanımlarmız mevcuttur.
Siz kıymetli misafirlerimiz ve aileleri için yapılan her yolculuk sonrası detaylı olarak temizlenerek dezenfekte edilmektedir.
Mercedes VIP Vitolarımız siz kıymetli misafirlerimizin güvenliğini sağlamak amacıyla periyodik olarak bakıma alınmaktadır.
Şirketimiz D2 ve Türsab belgelerine sahiptir.
Tüm bu üst düzey şoförlü minibüs kiralama hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Siz değerli misafirlerimize ve ailelerine şimdiden iyi yolculuklar dileriz…

Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.