Çeşme VIP transfer hizmeti 


Çeşme, İzmir’in 94 km. batısında, kendi adını taşıyan yarımadanın en ucunda kurulmuştur. Gemiciler tarafından küçük liman diye adlandırılmıştır. Fakat Çeşme ve civarında kaynak suları bol olduğundan, zamanla çoğalan ve buz gibi suların aktığı çeşmelerinden dolayı da yöreye Çeşme denilmiştir.

Deniz turizmi deyince akla ilk gelen yerlerden biri olan Çeşme, mavi bayraklı plajları, bembeyaz kumsalları, turkuaz rengi denizi ile göz dolduran el değmemiş koyları ile tatilcilerin değişmez adresidir. Çeşme’de denize girecek en güzel yerler arasında Altın kum Plajı, Ilıca Plajı, Aya Yorgi Koyu, Boyalık Koyu, Dalyan ve Ovacık Koyu gösterilebilir

  Çeşme’ye 85, Aliağa’ya ise 84 kilometre uzaklıktaki İzmir Havalimanın dan Çeşme ye Özellikle toplu taşıma tercih edenler için süre son derece uzun olacaktır. Toplu taşımalar yavaş hareket etmektedir. Pek çok insan ile sıkıntılı bir şekilde seyahat etmekten keyif almayan yolcular ise sıradan taksileri tercih eder fakat sıradan taksilerin de yeterli konfora sahip olmadıklarından dolayı oldukça rahatsız edicidir. Bu nedenle İzmir havalimanından çeşme şehir merkezine gitmenin en kolay ve rahat yolu Asostransfer.com hizmetleri arasında olan İzmir Adnan menderes havalimanı çeşme vip transfer hizmetinden geçmektedir.

Haftanın 7 günü 24 saat İzmir Adnan Menderes Havalimanı çeşme vip transfer hizmeti ve Çeşme den İzmir havalimanı vip transfer taleplerinizi karşılıyoruz. Ülkemizin en fazla yolcu trafiğine sahip İzmir havalimanında sizlere kapsamlı bir destek sağlıyoruz. Çeşmeden İzmir havalimanına ulaşmak için Asostransfer.com ile iletişime geçebileceğiniz gibi İzmir havalimanın dan Çeşme ye veya gitmek istediğiniz tüm noktalara ulaşmak için de Asos.com adresimizden den irtibata geçebilirsiniz. Deneyimli müşteri hizmetleri personellerimiz sizler için en ideal hizmeti hızlı bir biçimde sağlamayı misyon edinmiştir.

 Bu doğrultuda kadromuzun alanında tecrübeli uzman kaptan şoförlerden     oluştuğunu vurgulamak isteriz. Ayrıca Çeşme transfer taleplerinize hızlı cevap verebilmek için geniş bir profesyonel iletişim ekibi ile hareket etmekteyiz.                                                                                                                                                                                                                                                                                                Böylelikle İzmir’in en fazla trafiğine sahip havaalanından Çeşme ye eksiksiz bir hizmet sağlayarak yüksek boyuttaki Adnan menderes havalimanı çeşme vip transfer ihtiyacları kusursuz bir şekilde yanıtlamaktayız. Müşteri memnuniyet odaklı yaklaşımımızla sizlere eşsiz ve üst düzey bir deneyim vadetmekteyiz.

Buna paralel olarak son derece geniş bir araç filosuna da sahip olduğumuzu ayrıca belirtmeliyiz. Konforunuz için her türlü detayı göz önüne aldığımız araçlarla İzmir Havalimanı Çeşme yolculuğunu sizler için rahat ve keyifli bir hale getirmekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanmak için asostransfer.com sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel sürücülerimiz ve Mercedes vito vip lüks araçlarımızın yanı sıra online rezervasyon ve ödeme seçeneği de sunmaktayız. Hizmetlerimizden yararlanarak hiç vakit kaybetmeden İzmir Adnan Menderes vip transfer hizmeti ile Çeşme vip transfer ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

Ayrıca İstanbul İzmir çeşme/Ankara İzmir çeşme / Bursa İzmir çeşme / Manisa İzmir çeşme /Aydın İzmir çeşme /Balık esir İzmir Çeşme / gibi birçok ilden asostransfer.com şehirler arası vip transfer hizmetimizden de yararlana bilirsiniz.

Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.