www.asostransfer online rezervasyon


İstanbul…ilk görüşte büyüleneceğiniz… ilk gördüğünüzde Başınızı dön düren… Gözünüzü kamaştıran… tarihte büyük medeniyet lerin başkenti olmuş… hemen aşık olacağınız ve ayrılması zor bir şehirdir.

On beş milyona yakın nüfusu olan ve her sene yerli ve yabancı milyonlarca turisti ağırlayan dünyanın sayılı büyük şehirlerinden biridir. İstanbul Kara yolu, deniz yolu, demir yolu ve hava yolu ulaşım ağının tamamına sahip olan bu eşsiz şehirde ulaşım trafiği her zaman sorun teşkil etmektedir. Son senelerde hem hız hem de zamandan en çok tasarruf ettiren şehir içi ulaşım ve İstanbul şehir turu seçeneği olarak şehirde yaşayanlar ve şehri ziyaret edenler İstanbul havalimanı vip transfer İstanbul şehir içi vip transfer veya İstanbul şehir içi vip tur tercih etmektedirler. 

Dünyanın pek çok kentinde şehir içi trafiği ortalama iken İstanbul şehir içi trafiğinde dünya ortalamasının üzerinde olan birkaç şehirden biridir. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa olmak üzere iki yakası bulunmaktadır. Hem Anadolu hem de Avrupa yakasında havalimanı bulunan şehirde Sabiha gökçen havalimanı Anadolu yakasında ve İstanbul havalimanı Avrupa yakasında bulunmaktadır ulaşımını güvenli ve aynı zamanda konforlu yapmak isteyenler için Asos transfer hizmetleri olan Sabiha Gökçen havalimanı vip transfer, İstanbul hava limanı vip transfer, İstanbul şehir içi vip transfer ve İstanbul vip şehir turu hizmeti ile sizlerleyiz. Asos transfer hizmetlerini kapsayan ücretleri en iyi hizmeti en uygun fiyata verecek şekilde düzenlenmiştir. 

İstanbul… bestecilere, şairlere ve yazarlara konu olmuş bir kültür ve tarih mozaiği… Dünyada eşi benzeri bulunmayan ve Avrupa ile Asya kıtaları üzerinde tarihi ve kültürel dokusuyla göz kamaştıran camiler, saraylar, parklar ve köşkler şehri İstanbul’u Asos transfer hizmetleri içinde olan İstanbul şehir içi vip transfer, Havalimanı vip transfer ve İstanbul vip şehir turu hizmeti ile keşfetmek çok heyecanlı ve eğlenceli olacaktır.

İstanbul aktiviteleri sınırsızdır. İstanbul, muhteşem doğal güzellikleri, gökyüzüne uzanan minareleri, altın yaldızlı kubbeleri, sarayları, köşkleri, müzeleri, park ve bahçeleri, anıtları, kuleleri, kültürü ve çok daha fazlasıyla ziyaretçilerini büyülemektedir. Asya ve Avrupa kıtalarını birleştiren özelliğiyle de dünyada eşsizdir. Ve özellikle Boğaziçi-İstanbul Boğazı sizleri derinlemesine etkileyecektir. Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu’nun tarihi eserlerine İstanbul’un eşsiz doğal güzellikleri de eklenince ortaya muhteşem bir tablo çıkmaktadır.

Türkiye’nin en kalabalık ve popüler şehri olmasının yanında İstanbul, sanat, kültür ve ekonomi alanında da aynı zamanda 15 milyonluk nüfusu ile Türkiye ve dünyanın en büyük kentleri arasında yer almaktadır


İstanbul’da gezilecek yerler

İstanbul’da gezilecek yerler de sınırsızdır. İstanbul’un ilk bakışta göze çarpan en etkileyici yerleri Tarihi Yarımada ve Boğaziçi’dir. Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Camii, Kapalıçarşı, Yerebatan Sarnıcı gibi tarihi yerleri barındıran Tarihi Yarımadada gezi ve Eminönü Galata Köprüsünden başlayarak Anadolu Kavağına kadar süren etkileyici İstanbul Boğaz turu, İstanbul’un ziyaretçilerinin mutlaka yapması gereken gezi aktivitelerinin başında gelmektedir. Avrupa ve Asya’yı ayıran İstanbul Boğazı’nda vapur veya teknelerle geleneksel ve unutulmaz bir deniz gezisi yapmadan İstanbul geziniz tamamlanmış sayılmaz.

Tüm bu güzellikleri Asos transfer İstanbul vip şehir içi tur hizmeti ile keyif alarak gezip görebilirsiniz.

İstanbul vip şehir içi turunun ücretleri en iyi hizmeti en uygun fiyata verecek şekilde düzenlenmiştir.

Asos transfer İstanbul hava limanından veya şehir içinde istediğiniz bir noktadan sizi alarak sizlere keyifli, konforlu ve hoşça vakit geçireceğiniz lüks bir İstanbul vip şehir içi turu hizmeti sunmaktadır.

İstanbul gece hayatı.

İstanbul gece hayatı ise bambaşka. Özellikle Taksim, İstiklal Caddesi ve Tünel hattında bulunan barlar, gece kulüpleri, kafeler ve restoranlar gibi İstanbul gecelerinin en önemli mekanlarını barındırmaktadır. İstanbul’da sanat ve kültür aktiviteleri ise sınırsızdır diyebiliriz.

İstanbul boğazının her iki yakasındaki deniz kenarında bulunan sayısız eylen ce mekanlarında unutulmaz geceler yaşaya bilirsiniz. 

Gitmek istediğiniz gece mekanlarına Asos transfer hizmeti olan İstanbul şehir içi vip transfer ile güvenli ve konforlu olarak ulaşabilirsiniz.


İstanbul şehir içi vip transfer hizmetleri

İster kısa yolculuklarda ister uzun süreli olanlarda; alan darlığı, kalabalık toplu taşıma, yetersiz konfora sahip taksilerden kaynaklanan pek çok sıkıntı yaşanmaktadır. Bu sıkıntıları yaşamak istemeyecekler firmamız, Asos transfer İstanbul şehir içinde istediğiniz bir noktadan sizi alacak ve istediğiniz herhangi bir noktaya götürecek İstanbul şehir içi vip transfer hizmeti sunmaktadır. 


Şirketimiz Asos transfer kişiye özel pek çok hizmet verir bu hizmetlerin başında da İstanbul şehir içi vip transfer yer alır. Özel şoför ile tahsis edilen araç en uygun koşullarda ve en iyi fiyat garantisi ile sunulur. Hem araba kullanma olayı olmadan hem de farklı zahmetlere girmeden bu hizmetten faydalanabilirsiniz. İstanbul şehir içi vip transfer hizmetimiz ile sonsuz konfor yaşamak mümkün olur. Havaalanı transferleri gibi İstanbul şehir içi ulaşımlarınızda bu farklı deneyimi yaşamak üstelik bunu işini bilen deneyimli bir şoför ile gerçekleştirmek zamandan tasarruf sağlıyor 


İstanbul havalimanı vip transfer

Üçüncü Havalimanı olarak da tabir edilen İstanbul Havalimanı, kabul etmek gerekir ki şehrin merkezinden oldukça uzak bir noktada bulunmaktadır. Bu da İstanbul havalimanına ulaşım için kullanabileceğiniz olanakları ciddi ölçüde sınırlandırmaktadır. İstanbul’un metro ve tramvay gibi şehir içi ulaşım hatlarının epey dışında yer alan İstanbul yeni Havalimanı’na ulaşmak için bu tür çözümlerden yararlanmak mümkün değildir.

Haftanın 7 günü 24 saat İstanbul Havalimanı VIP transfer hizmeti ile taleplerinizi karşılıyoruz. Ülkemizin en fazla yolcu trafiğine sahip havalimanında sizlere kapsamlı bir destek sağlıyoruz. İstanbul Havalimanı’na ulaşmak için www.asostransfer.com adresimizden iletişime geçebileceğiniz gibi İstanbul Havalimanından kalacağınız otele veya gitmek istediğiniz tüm noktalara ulaşmak için de www.asostransfer.com adresinden irtibata geçebilirsiniz. Deneyimli personellerimiz sizler için en ideal hizmeti hızlı bir biçimde sağlamayı misyon edinmiştir.


Sabiha gökçen havalimanı vip transfer

Şehri gezmeye gelen yabancı ve yerli turistler şehirde yer alan havalimanını merak etmekte ve havalimanından şehir merkezine nasıl gidileceğini araştırmaktadır. 

İstanbul’un batı tarafında Anadolu yakasındaki Pendik ilçesine bağlı olan Kurtköy’de yer alan Sabiha Gökçen Havalimanı merkezi yerlere ortalama 45 km uzaklıktadır. Bu mesafe içerisinde Avrupa yakasına geçiş ise arabalı feribot, Avrasya tüneli ve boğaz içi üstünde bulunan 3 ayrı köprü ile mümkündür

Sabiha Gökçen Havalimanı ile İstanbul şehir merkezi arası mesafe ortalama olarak 100 dakika sürmektedir. Bu süre trafiğin ve şoförün durumuna bağlı olarak değişebilmektedir

Özellikle toplu taşıma tercih edenler için süre son derece uzun olacaktır. Toplu taşımalar hem yavaş hareket etmekte hem de dolu olarak gelmekte dir. Pek çok insan ile sıkıntılı bir şekilde seyahat etmekten keyif almayan yolcular ise sıradan taksileri tercih eder fakat sıradan taksilerin de yeterli konfora sahip olmadıklarından dolayı oldukça rahatsız edicidir. Bu nedenle havalimanından şehir merkezine gitmenin en kolay ve rahat yolu www.asostransfer Sabiha gökçen havalimanı vip transfer hizmetinden geçmekte

www.asostransfer.com online rezervasyon

Havalimanı Asos transfer hizmeti ile 7 gün 24 saat TÜRKİYEDE taleplerinizi karşılıyoruz. Ülkemizde yolcu trafiğinin en yüksek olduğu havalimanlarında sizlere kapsamlı destek sağlıyoruz. İstediğiniz Havalimanına ulaşmak için Asos transfer ile iletişime geçebilir veya Havalimanından istediğiniz noktaya ulaşmak için Asos transfer ile iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli kadromuz sizler için en ideal hizmeti en hızlı şekilde sunmayı kendisine misyon edinmiştir. Bu doğrultuda kadromuzun alanında tecrübeli uzman kaptan şoförlerden oluştuğunu vurgulamak isteriz. Ayrıca taleplerinize hızlı cevap verebilmek için geniş bir profesyonel iletişim ekibi ile hareket etmekteyiz.  Birçok popüler şehre göre en fazla trafiğe sahip havalimanlarımızdan yüksek boyutlu ihtiyacı mükemmel bir şekilde karşılamak için Asos transfer ile eksiksiz bir hizmet sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla size benzersiz ve üst düzey deneyim vaat ediyoruz. Buna paralel olarak son derece geniş bir araç filomuz olduğunu da belirtmeliyiz. Rahatınız için her detayı düşündüğümüz araçlarla şehir yolculuğunuzu sizin için konforlu ve keyifli hale getiriyoruz.    Profesyonel hizmet veren şoförlerimiz ve birçok farklı marka lüks araçlarımızın yanı sıra online rezervasyon ve ödeme hizmeti de sunuyoruz. Hizmetlerimizi kullanarak Sabiha gökçen havalimanı vip transfer İstanbul havalimanı vip transfer, İstanbul şehir içi vip ve İstanbul vip şehir turu hizmetlerimizden yararlanmak için sayısız marka araçlarımızla konforlu, güvenli ve programınızı aksatmadan erişebileceğiniz bir deneyim i TÜRKİYE de kurumsal, tescilli marka olan Asos transferi tercih etmeniz durumunda asla pişman olmayacaksınız.

www.asostransfer.com sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Vip araç, vip van hizmetleri ile 7 gün 24 saat , Arnavutköy, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, Bayrampaşa, BEŞİKTAŞ, Beykoz, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, taksim, ŞİŞLİ, Büyükçekmece, Çatalca, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, Güngören, KADIKÖY, KAĞITHANE, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, Sultanbeyli̇, SULTANGAZİ, ŞİLE, Tuzla, ÜMRANİYE, Üsküdar, ZEYTİNBURNU gibi tüm ilçelere İstanbul şehir içi vip transfer,Sabiha gökçen havalimanı vip transfer , İstanbul havalimanı vip transfer , İstanbul vip şehir tur hizmeti sunuyor.

www.asostransfer.com hizmet ücretleri.

. Profesyonel şekilde yürütülen lüks taşıma hizmetinde yolculardan istenen tutarın yol uzunluğuna ve kişi sayısına bağlı olarak değiştiği söylenebilmektedir. Bu nedenle www.asostransfer.com Hizmetleri ve ücretleri ile ilgili net bir bilgi edinmek için firmamız www.asostransfer.com adresimizden ulaşın. Müşteri servisimiz sizlerin sorularını yanıtlamaktan memnun olacaktır

Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.