Kaş VIP Transfer

Kaş her ne kadar Antalya’da bulunsa da şehrin en batı noktasında yer almaktadır. Dolayısıyla tatilcilerin en popüler seçimleri arasında yer almasını biraz olsun buna bağlayabiliriz. Özellikle de tatil kaçamağını şehrin stresini atmak üzere kısa vadeli tutanlar için inanılmaz bir seçeneğe dönüşebiliyor. Tabii ki ufak bir merkeze ve gezilecek yerlere mesafeli oluşuna istinaden Kaş VIP transfer hizmetinden faydalanmanız bu tatili daha ileri bir noktaya taşıyabilir.

Kaş konum olarak bakıldığında yalnızca merkeze odaklı bir tatil planı yapanlara aradıklarını vermeyebilir. En azından Kalkan gibi çok güzide noktalara sahip olması çevreyi keşfetmeniz için size fırsatlar sunacaktır. İşte bu yüzden Kaş vip transfer hizmetini kesinlikle değerlendirmenizi tavsiye edebiliriz. 

Kaş Gezilecek Yerler

Kaş gezilecek yerler ile bir arada düşünüldüğü zaman size oldukça mütevazi ve son derece eğlenceli bir zaman yaşatabilir. Türkiye’nin en iyi plajlarına sahip olan bölgede yerel işletmelerin sağladığı farklı konseptler, konaklama için sunulmuş çok sayıda alternatif sizi bambaşka bir tatil rutinine sokabilir. 
Simena Antik Kenti
Simena antik kenti eğer gezmek istiyorsanız en yazık ki karşınıza direkt olarak çıkmayacaktır. Çünkü batık bir antik kent olarak çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Bilhassa Kekova’da bulunan bu batık üzerinde kano yapmak son derece keyifli bir aktiviteye dönüşüyor. İşte bu yüzden kesinlikle Kekova’ya ve dolayısıyla Simena antik kenti batığının üzerinde kano yapmaya gitmelisiniz. 
Kaleköy
Kaleköy diğer gördüğünüz tüm köyleri unutmanızı sağlayacak olan noktalardan birisidir. Yarımada olmasına karşılık bulunduğu noktaya tekneyle ulaşım sağlanıyor. Hem ulaşım hem de rehber hizmeti alarak Kaş VIP transfer hizmetinin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Köy ismini aldığı müthiş bir kaleye ve bu kaleden izlenecek harika bir manzaraya sahip. Tarihin eski uygarlıklarından Bizans ve özellikle Likyalılardan kalmış olan eski yapılar ise halen daha kullanımda. 
Meis Adası
Meis adası her ne kadar Yunan adası olsa da yakınlığıyla beraber herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. Ada yalnızca 400 kişilik bir nüfusa sahip ve ada haklı da sık sık Kaş’a geliyor. Dilerseniz adaya ulaşım noktasında da Kaş vip transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kilise, müze, kale ve özel mağaralara sahip, eşsiz bir mutfağı, manzarası ve lezzetli mezeleri bulunan Meis adasını muhakkak ziyaret etmelisiniz. 
Saklıkent Kanyon 
Türkiye’de kanyon görmeye çok alışık olmayabilirsiniz. Kaş size bu imkânı Saklıkent ile veriyor. Eşsiz bir kanyon manzarasın sahip olmasının yanı sıra milli park ilan edilmesiyle beraber hoş vakit geçirebilirsiniz.
Likya Yolu
Likya yolu tüm dünyada bilinen, literatüre de geçmiş en güzel yürüyüş yolları arasındadır. Global anlamda trekking yapmak için bu rotayı tercih eden milyonlarca turist yıllar boyunca Kaş’a gelmiştir. Siz de tüm belirlediğiniz rotayı Kaş vip transfer sayesinde güvenli ve hızlı bir biçimde tamamladıktan sonra yürümek için Likya yolunu tercih edebilirsiniz. Likyalılardan kalma kalıntıların yanı sıra en iyi manzaralardan birisini bu yol boyunca göreceğinizi hatırlatalım. 

Özellikle tatil beldelerinde en önem verilen noktalardan birisi plajlar oluyor. Bu noktada ise Kaş son derece iddialı bir yapıya sahiptir. Öyle ki çekeceğiniz fotoğraflar adeta bir karpostal karesi gibi gözükecek. O denli mavi bir deniz, doğanın yeşilinin hiç görmediğiniz tonu ve gün batımı sizi bekliyor olacak. Kaş vip transfer ile bilinenlerin haricinde dilerseniz bakir koyları keşfedebilir, tatilinizi çok daha üst standartlara taşıyarak geçirebilirsiniz. Ayrıca pek çok su sporu için farklı alternatifleri de skalasında barındırıyor. 

Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.