Uludağ VİP Transfer

Havalar soğudu ve kar Dünya'daki bütün yüksek rakımlı yerlerde olduğu gibi, ülkemizde de etkisini göstermeye başladı. Artık tam da ülkemizin en yüksek tepelerinden birisi olan Bursa'daki Uludağ VİP Transfer sezonu da açılmış bulunmakta. Kış sporları ve karla birlikte gelen soğuk havanın açtığı kış sezonunun başlaması ile birlikte artık kışın tadını Uludağ'da çıkarabilirsiniz. İsterseniz uçakla, isterseniz otobüs ile gelin Bursa'ya, Uludağ'a uğramadan geçirdiğiniz her gün sizin için vakit kaybı demektir. Fakat bu dağın izin verilen en yüksek noktasına çıkmak çok büyük tehlikeler ve riskler barındırmakta.

İşte bizler de bu noktada sizlere 4 çarpı 4 VIP araçlarımız ile hizmet vererek en çok ihtiyacınız olan güveni sizlere sunuyoruz. Araçlarımızın tamamını en güvenli ve en doğru donanımlarla donattık. Bu sayede sizler uludağ vip transfer rezervasyonu yaptığınıza pişman olmayacaksınız. Ayrıca Uludağ'ın zirvesine en kısa sürede ve en güvenli şekilde ulaşabileceksiniz. Günümüzdeki otobüs ve 4x4 olmayan araçların sürekli kayarak ve hafif bir eğimde sürekli zikzaklar çizmek zorunda kalarak gitmeye çalıştığı bu izin verilen en yüksek rakıma, bizim araçlarımız çok kolay ve konforunuzu bozmadan çıkabiliyor. Çünkü bizler, sizin en konforlu seyahatlerinizin tamamında yanınızda olabilmek için araçlarımıza iyi bakıyor, şoförlerimizi bu tarz zorlu şartlara karşı sıkı bir eğitime sokuyoruz.

Doğa harikası manzarası ve yemyeşil bitki örtüsü ile Dünya'da Türkiye adına bir iz bırakan Bursa, Uludağ gibi bir süse layık, tarihi bir şehrimiz. Bursa diyince akla Uludağ dışında şeyler de geliyor. Hiçbir yerde bulamayacağınız kadar leziz iskenderi, Dünya'dan herkesi kendine çeken Vişne Caddesi'nin muhteşem açık hava alış veriş merkezi, yemyeşil ormanları, muazzam şelalesi ve buram buram tarih kokan sokakları. Bütün bunları sayarken türbeleri ve anıtlarını saymazsak haksızlık etmiş oluruz. Bir yer düşünün ki, Türkiye'nin en çok mağaza sayısına sahip olan bir süpermarket zinciri bile Bursa'da Uludağ'ın eteklerinde şube açmak istesin ve bunu o tarihi yapıyı bozmadan yapsın. İşte bu denli kıymeti bilinen ve değer verdiğimiz nadide şehrimiz, her yönüyle gezmeye, tanımaya ve seyahat etmeye değer.

Fakat bu seyahatler kimi zaman uzun, yorucu ve hatta tehlikeli olabiliyor. Büyük bir tur otobüsü ile bile gitseniz, aracınız yarı yolda kalıp o tepeleri tırmanamayabiliyor. Dağın izin verilen en yüksek noktasına çıkarken eğer yanınızda uludağ vip transfer ekibi yoksa bu işinizi daha da zorlaştırabilir. Çünkü bizler sizin güvenliğiniz için her adımı doğru atmak adına her daim yanınızda en tecrübeli şoför arkadaşlarımızı bulunduruyoruz. Bu hizmet anlayışımızın getirdiği en verimli geri bildirimleri de seyahatiniz sonrasında vedalaşırken arkanızda bıraktığınız ufak bir tebessümünüz oluyor. Bu güvenle kaplanmış masum gülümsemeyi çocuklarınızın yüzünde görebilmek için bizler, işimizi çok ciddiye alıyoruz. Üstelik bu işi öyle uçuk rakamlar karşılığında da sağlamıyoruz. Bizler istiyoruz ki, Uludağ'da doyasıya eğlenebileceğiniz kadar maddiyatınız hep sizinle kalsın. Bizlere harcayacağınız para ile bir kızak kiralayın, bir kaykay takımı satın alın ve dopdolu bir kış tatili yaşayın.

Asla ve asla sizlerin konforundan, güvenliğinden ve zamanınızdan feragat etmenizi istemiyoruz. Bursa'nın tamamına hakim şoför arkadaşlarımız ile sizlere eğer dilerseniz ekstra rehberlik hizmeti de sunuyoruz. Bu rehberlik hizmeti ile birlikte uludağ vip transfer hizmetini aldığınız andan itibaren bütün Bursa'yı gezerken, bir yandan da her adımında yaşanan bütün tarihi olayları da öğrenmiş oluyorsunuz. Aslında sizleri sadece belirli noktalardan Uludağ'a teslim edip, seyahatinizin sonrasında da buradan gideceğiniz yere götürmekten çok daha fazlasını yapıyoruz. Sizlere verdiğimiz değer kapsamında geldiğiniz şehrin her yerini sizlere eğer isterseniz gezdiriyor ve bu işi herhangi bir tur otobüsüne vereceğiniz kişi başı ücretlerden çok çok daha ucuza halletmiş oluyoruz.