Yalova VİP Transfer

Armutlu Kaplıcaları, muhteşem plajları, Yürüyen Köşk, festival ve kamp seçenekleri ve sınırsız hediyelik eşya seçeneği ile yalova vip transfer hizmetimizi verdiğimiz bu güzeller güzeli şehir, görülmeye değer. Ayrıca bütün bu alanları tek tek açıklayacağımız bu yazımızın sonlarına geldiğimizde hemen iletişime geçmenizin neden gerektiğini de anlatacağız. Fakat öncelikle sizlere eğer Yalova'ya giderseniz neler bilmeniz gerekecek ve nerelere gitmeniz gerekecek onlardan bahsedelim. Tabi Yalova 1995 yılına kadar bir il bile değildi. 276 Bin küsurluk nüfusa sahip olan bu güzel şehrimiz Yalova Üniversitesi ve yerel halkın desteği sayesinde 1995 yılında şehir statüsüne yükseltilmiştir. Yüz ölçümüne bakacak olursak kilometre başına yaklaşık olarak 350 kişi düşen bu 800 küsur kilometrekarelik alanda tadını çıkartarak nasıl en güzel aktiviteleri yapacağınız kısma geçelim dilerseniz.

Yalova'da Tatil Yapmak Yalova'ya Transfer

Yalova gibi sakin ve tertemiz olan başka bir şehir bulamayacağınızı iddia ediyoruz. Ayrıca Yalova'da tatil yapabilmek için çok zahmet vermenize de gerek yok? Nasıl mı? Bizlerin hazırlamış olduğu yalova vip transfer seçeneğini dilerseniz hemen seçebilir ve karşılamalar, rehberlik hizmeti, bebek koltuğu gibi ekstra hizmetlerimiz ile konforunuzu katlarken diğer yandan eğlencenin ve tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Bundan birkaç sene önce bizler bu hizmeti Yalova'ya henüz getirmemişken, ulaşımı çok zordu. Yeterli yol ve ulaşım seçeneği yoktu. Bu yüzden Yalova'da tatil yapmak bi'hayli zorlu bir maceraydı.

Ancak şimdi bizler sayesinde hem tatil yapmak hem de Yalova'ya transfer işlemleri gerçekleştirmek oldukça kolay. Peki bizlerle birlikte yol arkadaşı olarak ulaşacağınız bu güzel şehirin imkanları neler ve nasıl verimli zaman geçirilebilir?

 

Yalova'da Yapılacak Şeyler

               Yürüyen Köşk : Öncelikli olarak ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 1930 yılında ziyaret ettiği ve bir ağacın canı uğruna yıkılmasına izin vermediği bir şah eserden bahsetmek istiyoruz. Bu eser yürüyen bir ev. Hatta ismi de Yürüyen Köşk. Böyle bir isme sahip olmasının sebebi, Atatürk'ün zamanında bir ağacın kesilmesini önlemek için bu evin temelini söktürüp, tam taban kısmına raylar ve tekerlekler yaptırmış olmasıdır. Ağaç, o görmeyeli bayağı büyümüş ve evin içerisindeki aurorayı bozar hale gelmişti. Bu yüzden Gazi Paşa yüzlerce yıllık ağacın kesilmesini de, evin yıkılmasını da istememiş. Onun yerine kocaman köşkün yerinin değiştirilmesini emretmiş. Ve günümüzde de Dünya'nın hiçbir yerinde rastlanmayacak bu şaheser ortaya çıkmıştır. Bizler, rehberlik hizmetimizi alan müşterilerimize ve yalova vip transfer hizmeti alan sizlere her zaman bu nadide eseri ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

               Armutlu Kaplıcaları : Genelde biraz daha yaşlı veya kemik rahatsızlığı olanlar için tavsiye edilse de her yaştan herkesin mutlaka deneyimlemesi gereken en önemli yerlerden birisidir Armutlu Kaplıcaları. Yalova'nın Armutlu Beldesi'nde bulunan bu kaplıcalarda 85 derecelik doğal minerallerle zenginleştirilmiş suların içerisinde kaç yaşında olursanız olun kemikleriniz yeniden kaynayacak. İnsanın postürüne bile direkt olarak etkisi olan bu sonsuz mucize ve kemik sağlığı için en gerekli şeylerden birisi halini almış olan ve bizlerin de yalova vip transfer hizmeti verdiğimiz müşterilerimize önerdiğimiz Armutlu Kaplıcaları'na uğramadan tatilinizi bitirmeyiniz.

               Yalova Plajları : Yaz aylarının vazgeçilmezi: Deniz, Kum ve Güneş... Bu üçlünün keyfini en sakin, en güvenli ve en kaliteli şekilde sürebileceğiniz Yalova'nın Mavi Bayrak plajlarına uğramayı unutmayın.

               Kamp Ve Doğa Yürüyüşleri : Sahip olduğu yüz ölçümünün günümüzde bile hâlâ en az % 63'ünü ormanlar ve doğal güzelliklerin kapladığı Yalova'da kamp yapmadan dönmek olmaz. Birkaç gün için tomarla para verip ev tutmak yerine sizler de bizim gibi bir doğa sever iseniz mutlaka çadırınızı ve eşyalarınızı kapın ve Yalova'nın muhteşem ormanlarına kendinizi bırakın. Peki bu kadar eşya ve çadırları nasıl en hızlı götüreceksiniz? Merak etmeyin, orada biz devreye giriyoruz. Çünkü bizler yalova vip transfer hizmeti verdiğimiz müşterilerimize her türlü eşyasını bagaj olarak alma imkanı sağlıyoruz. Bu sayede gözünüz arkada kalmadan bütün ihtiyaçlarınızı en kolay şekilde yanınıza almış oluyorsunuz.