Datça VIP Transfer

Datça hayallerinizdeki cennetin gerçek halini tasvir eden bir tablo gibidir. Halen daha o eskinin tadını damağınızda hissedeceğiniz bir yapıya sahiptir ve bunu sıkı sıkı korumayı sürdürür. Üstelik yalnızca yapısal anlamda ya da mevcut işletmeleriyle de değil. İnsanlarıyla da bunu hissettiren, sımsıcak bir tatil ya da gezi tecrübe etmenize vesile olan noktalardan birisine dönüşecektir. Datça VIP transfer hizmeti ise bunu daha da konforlu bir şekilde yaşamanıza olanak tanıyabilir.

Burada önemli olan noktaların başında tatil beldesinin çevresinin tamamıyla turistik bir yapıya sahip olması geliyor. Örneğin Marmaris, Bodrum, Kos, Palamutbükü ve Knidos ile çok yakın konumlara sahip olduğundan sürekli olarak kendinizi farklı bir tatil beldesinde bulabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan şey ise Datça vip transfer hizmetimiz hakkında bilgi almak. Ayrıca dilerseniz profesyonel rehber hizmetimizden de faydalanmanız mümkündür. 

Datça’da Gezilecek Yerler

Datça tatilinizi en iyi şekilde geçirebileceğiniz, tatile dair tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veren bir noktadır. Henüz keşfedilmemiş bakir koylardan doğayla iç içe olabileceğiniz ormanlık alanlara, müthiş sahillerden hiç son bulmayan eğlence mekânlarına kadar inanılmaz bir tatil deneyimi sizi bekliyor.
Kumluk Plajı
Plaja atılmış masalara oturarak eşsiz bir manzarayı izlerken aynı zamanda günün batmasıyla beraber yemeğinizi yiyebilirsiniz. Yanında içkinizi yudumlarken dönüş yolunu düşünmenize ise hiç gerek yok. Zira Datça VIP transfer hizmeti sayesinde dilediğiniz her noktaya kolayca ulaşabilmeniz mümkün hale getirilecek. Kendisine has, beldenin dokusuna münhasır çok sayıda restoran tercih edilebilir. Plajın en önemli avantajlarından birisi ise yaratılmış olan müthiş ambiyans. Çünkü ağaçlarla bezenmiş, doğanın dekor olarak kullanıldığı muazzam bir karpostal manzarasına benziyor. 
Sevgi Yolu
Kumluk plajı oldukça uzun bir hat üzerinde yer alıyor. Bu plaj bir noktada Sevgi Yolu bir noktada ise Datça Limanı olarak çok önemli bir rota oluşturuyor. Akşam çöktüğünde ise insanların eğlenmek için, alışveriş yapmak için, dolaşmak için ya da bu müthiş beldenin tadını yürüyerek çıkarmak için en uğrak noktası Sevgi Yolu oluyor. 
Datça Limanı ve Mekanlar 
Datça Limanı çok sayıda eğlence mekanına ev sahipliği yapıyor. Dolayısıyla liman manzarasının tadını doyasıya çıkarırken aynı zamanda eğlencenin dozunu da maksimuma yükseltebilirsiniz. Tercihiniz olan her tarza uygun olacak bir mekân konsept yelpazesine sahip oluşu ise Datça’yı bu noktada diğer tatil beldelerinden farklı kılıyor. Datça VIP transfer ile hem farklı mekânlar keşfetmek hem de eğlencenin dozunu kaçırsanız bile güvenliği elden bırakmamak mümkün oluyor. 
Knidos 
Knidos gerçek anlamda ölmeden önce görülmesi gereken noktaların başında geliyor olabilir. Ege ile Akdeniz’in müthiş birleşme noktalarından birisi olan Knidos aynı zamanda bir antik kente sahip. Tarihin dokusunu hissedebileceğiniz Knidos’un eşsiz manzarası eşinizle, arkadaşınızla ya da tek başınıza mükemmel zaman geçirmenize olanak tanıyor. Deniz feneri mutlaka görülmesi gereken bir nokta iken aynı zamanda yüzmeyi sevenler için de en uğrak noktalardan birisi olduğunu vurgulayalım. 

Özelikle bakir koylara halen daha sahip olması tatilini keşfetmek ile harmanlamayı düşünenler için müthiş bir güzergah olmasını sağlıyor. Ancak keşfedilmiş olmasına karşılık halen daha cazibesini korumayı başarmış pek çok koya da ev sahipliği yapıyor. Palamutbükü bunlardan birisi iken aynı zamanda Ovabükü ile Kargı halen daha en popüler plajları bir arada tutuyor. Koyları dilerseniz Datça vip transfer hizmetinin yanında profesyonel rehberlerimiz eşliğinde çıkacağınız tekne turlarıyla dolaşabilir, yüzmenin en keyifli halini keşfedebilir, Ege’nin ihtişamına tanıklık edebilirsiniz. 

Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.