Marmaris, Türkiye’nin güneybatı sahilinde Ege ve Akdeniz’in kesiştiği noktada Muğla iline bağlı bir liman kenti. Asos Transfer ile eşsiz Marmaris seyahatinize dilediğiniz yerden VIP araçlarla ulaşmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Turizm açısından Türkiye’nin en önemli gezim merkezlerinden önde gelen Marmaris, Ege kıyılarının en büyük dinlence yeri konumunda. Ege ile Akdeniz’in buluşma noktası.

Zengin geçmişi ve muhteşem doğası ile marmaris yarımadası, bu coğrafi konumuyla tarih boyunca sayısız uygarlıkların yerleşim yeri olmuş, çok sayıda limana ve kente ev sahipliği yapmış. Naturel güzellikleri, uzun sahil şeridi, çam ormanlarıyla kaplı tepelerinden muhteşem manzarası, bakir koyları, eşsiz plajları, antik kentleri, yat marinaları ve her türlü aktiviteyi sunmasıyla beraber marmaris her sene yüz binlerce turist ağırlamakta. İlçenin coğrafi ve nüfus bilgileri şu şekildedir Yüzölçümü
• Toplam 906 km²
Rakım 10 m (30 ft)
Nüfus (2018)
• Toplam 94,247

Asos Transfer VIP araçları ile seyahatinizde sizlere eşlik etmek için hizmetinizde. Mesafe:
724 km
Yaklaşık Fiyat :
3258.00₺
Tahmini Süre:
7 saat 42 dakika

Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.