Erciyes VIP Transfer


Erciyes dağı önemli kış turizmi noktalarından birisi olmakla beraber Kayseri’nin sembolleri arasında yer alıyor. Kayseri şehir yapılanması olarak Erciyes eteklerini kapsayan bir yerleşim disiplinine sahiptir. Dolayısıyla dağ manzarası söz konusu olduğunda rakipsiz bir görüntüye şahitlik etmek istiyorsanız Erciyes VIP transfer ile bunu sağlamanız mümkün. 


Son derece konforlu bir biçimde seyahat etmek, şehrin tüm noktalarını keşfederken aynı zamanda en uygun fiyatlardan faydalanmak için Erciyes vip transfer hizmeti sizin için tasarlandı. Firmamız himayesinde bulunan lüks araçlar ve profesyonel sürücülerle birlikte Kayseri tatilinizi bir üst standarda taşıyacak bir ulaşım hizmeti alabilirsiniz. Özellikle kış aylarında önemli bir tatil destinasyonu olarak düşünülebilir. 


Erciyes Gezilecek Yerler


Erciyes gezilecek yerler noktasında genellikle kış turizmini, kayak yapmak isteyenleri ve doğayı sevenleri kendisine çekiyor. Türkiye’nin Alpleri olarak anılan Erciyes dağı manzarasına bakabileceğiniz, aynı zamanda kayak merkezlerinde kış sporlarını tecrübe edebileceğiniz çok gelişmiş bir tatil planı sizi bekliyor. Kayseri için gezilecek yerler saymakla bitmese de bunların tümünü Erciyes VIP transfer araçlarıyla daha konforlu şekilde görme şansına erişebilirsiniz. 

Osmanlı Sokağı

Osmanlı sokağı oldukça eski bir tarihi dokuya sahip olan, eski dönemden kalma yapılarla göz dolduran bir noktadır. Talas ilçesinde yer alan bu sokak aynı zamanda pek çok farklı mimariyi bünyesinde barındırıyor. Rum, Ermeni ve Türk mimarisinin geçmişten gelen tüm inceliklerini ortaya koyan evler, eski kilise ve diğer hizmet yapıları ile Ali dağının hemen eteklerinde yer alıyor. Aynı zamanda Kayseri merkezine 8 kilometre mesafede olmasına karşın Erciyes vip transfer hizmetiyle bu yolculuğu hızlı, güvenli ve kaliteli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Sarnıçlı Yer Altı Şehri

Erciyes denince ilk olarak akla Erciyes dağının gelmesi normal. Fakat Erciyes dağına komşu olan ve Alp görünümü yaratan bir diğer dağ olan Ali dağını es geçmemek gerek. Ali dağının eteklerinde yer alan ve görülmesi gereken bir diğer lokasyon ise yer altı şehri. Tam 3.500 yıllık bir geçmişe sahip olan, insanlık tarihinin en eski yerleşim noktalarından birisidir. 2010 yılında ziyaretçilere kapılarını aralayan sarnıçlı yer altı şehri turistlerin yoğun ilgisine sebep oluyor. 

Kültür Turu

Erciyes tatilinizi bambaşka bir boyuta taşıyacak olan Kültür yolunu unutmayın. Keza Kayseri merkezde yer alan bu yol üzerinde yaklaşık 40 farklı nokta bulunuyor. Tümünü görme imkânınız olsa da bunu bir günde yapamayacağınız aşikâr. Yine de nerede olursanız olun Erciyes vip transfer ile kültür yoluna ulaşmanız en hızlı şekilde sağlanmış olacaktır. Kültür yolu gibi tanıtıma ihtiyaç duyulan yerler içinse özel olarak sunulan rehberlik hizmetimizden de faydalanmanız mümkün. 

Tarihin İzlerini Görün

Tarihi açıdan çok önemli bir noktada yer almasından dolayı pek çok yapıya ev sahipliği yapıyor. Dolayısıyla Avgunlu Medresesi ve Türbesi mutlaka görülmesi gereken bir nokta olarak tarihi size yaşatabiliyor. Bunun dışında Mimar Sinan tarafından inşa edilmiş olan Kurşunlu Camii kesinlikle görülmesi gereken ibadethaneler arasında listeye alınabilecek güzellikte. Diğer tarafta ise 19.yüzyıldan kalma, kütüphane olarak kullanılan Meryem Ana kilisesi ve Anadolu Selçuklu devleti tarafından inşa edilmiş olan Gevher Nesibe medresesi ziyaret edilebilir. Hunat hatun külliyesi, kayseri kalesi, kapalı çarşı ve han ile birlikte döner kümbet yine rehberlik hizmetiyle bu geziyi üst noktalara taşıyabilir. 

Kayak Merkezi

Özellikle Melikgazi’de bulunan Erciyes kayak merkezi kış turizminin uğrak noktalarından birisidir. Kış sporlarına ilgi duyanlar için inanılmaz bir aktivite zenginliği sağladığı için tercih edilebilir. Üstelik Erciyes VIP transfer ile kayak merkezine ve civarında yer alan gezilecek yerlere ulaşımınız son derece kolay olacaktır. Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.