İzmir VIP Transfer


İzmir özellikle Türkiye’nin en gözde şehirlerinden birisi olmasıyla hem yerli hem de yabancı turistlerin uğrak noktasıdır. Yaşamın en keyifli yaşandığı şehirler arasında yer alan, tarihiyle ve dinamik yapısıyla enerji veren mükemmel standartlara sahiptir. Dolayısıyla İzmir VIP transfer ile isterseniz havaalanından direkt olarak hizmet alabilir ya da farklı bir noktadan da İzmir’e ulaşmanız için hizmet talep edebilirsiniz. 


İzmir içerisinde gezilecek görülecek çok fazla yer var. Aynı zamanda Ege’nin incisi olan İzmir’in mutfağına da yakından göz atmak gerekiyor. Boyoz, kumru, midye, söğüş, deniz börülcesi derken günün her saatinde size hitap edecek pek çok lezzeti hemen her noktada bulabileceğinizi vurgulayalım. Eğlence hayatı yönünden zaten bambaşka bir seviyeyi temsil ettiğinden İzmir vip transfer hizmeti sizin için en uygun seçenek olabilir. 


İzmir’de Gezilecek Yerler


İzmir’in lokasyon olarak her ilçesinde bambaşka görülmesi gereken noktalarla karşılaşılabilir. Bunları derinlemesine değerlendirmek içinse ulaşım noktasında hiçbir sorun yaşamamanız önemli bir kıstastır. Bilerek gezmek ve aynı zamanda tarihe, kültüre ve sanata dokunmak için İzmir VIP transfer araçlarıyla birlikte uzman rehber hizmetini de göz önüne alabilirsiniz. 

Alsancak

Gece hayatının, alışverişin, sosyal hayatın ve hatta İzmir’in merkez noktası demek çok yanlış olmayacaktır. Ünlü kordon dahil olmak üzere İzmir’in sembolü olabilecek pek çok noktayı da içerisinde barındırıyor. Örneğin İzmir’in İstiklal caddesi olarak tanımlanabilecek Kıbrıs Şehitleri caddesi buna örnek olarak gösterilebilir. Yine Taksim meydanı gibi Cumhuriyet meydanı mutlaka görülmesi gereken yerler arasında. Alsancak Sevgi yolu, Kültür mahallesi ve inanılmaz mekânlarıyla mutlaka değerlendirilmelidir.

Kemeraltı

Kemeraltı özellikle hareketli çarşısıyla turistlerin akın ettiği bir nokta oluyor. Üstelik iç liman bölgesinde bulunan bu nokta çok uzun yıllar boyunca ticaretin önemli noktalarından birisi olarak var olmaya devam etmiştir. Roma İmparatorluğuna kadar uzanan, Agora, Hisar Cami, Başdurak Cami gibi eserleri de barındıran bir noktadır. 

Kadifekale

İzmir’in müthiş bir tepeden görüş manzarasına ev sahipliği yapan Kadifekale aynı zamanda Büyük İskender’e uzanan bir efsaneye sahip. Smyrna’yı yani İzmir’i Pagos tepesine kurmaya karar veren Büyük İskender bu kararını tetikleyen faktörlerin kendisine ilham veren periler olduğunu söylemesi efsaneyi büyütüyor. Böylece şu an Kadifekale olarak anılan yapının temelleri atılıyor. Güvenli bir biçimde ulaşmak için İzmir VIP transfer hizmetimiz günün her saatinde size özel olarak sunulmaktadır. 

Tarihi Asansör

Tarihi asansör 1907’de inşa edilmiş olup İzmir’de iki farklı caddeyi farklı kotlarda birbirine bağlayan bir yapı. Nihatbey caddesi ile Halil Rıfat Paşa caddesi arasında 40 metrelik bir fark bulunuyor. İki asansöre sahip olan yapı ise bu iki cadde arasındaki erişimi sağlıyor. Restoran ve cafe olarak halen daha işletilmekte olan bu yapı panoramik olarak İzmir manzarasını izleyebileceğiniz en nadide konumlardan birisidir. 

Kültürpark

Şehrin göbeğinde dev bir yeşil alan olarak varlığını koruması Kültürpark’ı özel kılan unsurların başında geliyor. İçerisinde çeşitli spor alanlarının, kültürel etkinliklerin ve hizmet binalarının da yer aldığı önemli açık alanlar arasında yer almaktadır. Şehrin ilk fuar alanı olarak gençlerin de en keyif aldığı durakların başında geliyor. 

Teleferik

Panoramik açıdan İzmir manzarası izlemenin en keyifli alternatiflerinden birisi ise teleferiktir. Balçova’da yer alan teleferik seyir terasları, ormanla iç içe olması, şehir manzarası ve çeşitli sosyal imkânlara olanak tanımasıyla uğrak noktaların başında geliyor. İzmir VIP transfer ile 11.00 ile 19.00 saatleri arasında Pazartesi günleri hariç olmak kaydıyla bu eşsiz manzaraya şahitlik edebilirsiniz. 

Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.