İSTANBUL VİP TRANSFERAsos transfer vip taşımacılığı kendine ilke etmiş donanımlı kadrosu ve ultra lüks araç seçenekleri ile İstanbul da fark yaratmaya çalışıyor. Filomuzdaki araç çeşitleri 7 ve 9 kişilik Mercedes vito ,16 kişilik Mercedes sprinter, talebe göre otobüs çeşitlerimiz mevcuttur.

Mega kent İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası üzerine kurulmuş tur. Her iki yakasında da havalimanı bulunmaktadır. Anadolu yakasında Sabiha gökçen havalimanı ve Avrupa yakasında ise İstanbul havalimanı bulunmaktadır.

İstanbul havalimanı ile Sabiha gökçen havalimanlarının ne kadar büyük olduğunu düşünürsek gelen yerli ve yabancıların bize ulaşmasında sorun olmaması için gelecek olan misafirlere önceden kendilerine iletmiş olduğumuz kroki ve board bilgisini takip ederek bize kolayca 

Asos transfer olarak vip transfere açıklık getirmek istedik. İstanbul da vip transfer yapmak büyük bir sorumluluk tur. Turizm acente si olarak sorumluluklarımızın bilincindeyiz. İstanbul da Vip transfere yoğun talep var ve gittikçe de artıyor artan bu talebe cevap vermek için gece gündüz donanımlı kadromuzla hizmet vermeye çalışıyoruz.  

Vip transfer ihtiyaç duyulmasının en büyük sebeplerin başında İstanbul un en büyük sorunu olan yoğun trafik gelir; İstanbul da ki trafik yoğunluğu sabah işe gidiş akşam iş çıkışı saatleridir özellikle bu saatlerde trafik yoğunluğu yüzde 110 çıkıyor bu da yarım saatlik yolun ekstra 30 dakika daha uzamasına neden oluyor. İşe giriş çıkış saatlerinde İstanbul sınırları içinde toplam trafik uzunluğu 400km buluyor. İstanbul un baştan başa 270 km olduğunu düşünürsek durumun ne kadar ciddi olduğunu anlarız.

Trafikten ten sonra gelen büyük sorun ise taksi sorununun olmasıdır.  Bu sorunun temelinde yüksek nüfuslu şehirdeki taksi sayısının azlığı yatıyor. Bunun yanı sıra taksi şoförlerini denetliye bilecek yeterli bir sistemin olmayışı da eklenin ce ne yazık ki İstanbul un taksi sorunu bitmeyecek bitecek gibide gözükmüyor. Sultanahmet teki taksi sorununu bahsetmiyorum bile o başlıca bir sorun. Dünyadaki büyükşehirlerde trafik ve taksi ulaşımı sorunu hep var ama İstanbul da ki kadar sorunlu bir yer daha düşünemiyorum.

Yurtdışın dan gelen insanlar zaten uçakta yeterince sıkılmış, uçaktan inince ilk kez gördüğü bir hava limanındaki çıkış koşuşturmacasından sonra bunalmış bir şekilde taksi arama derdi oluşuyor; hadi taksi buldu diyelim kaç para yazacağını bilmiyor taksicinin nerden hangi yoldan uzun mu kısamı gideceğini de bilmiyor gideceği yere ne kadar zamanda gideceğini nerede ne kadar trafikte kalacağını da bilmiyor.

                                     Peki Biz Nasıl Çalışıyoruz?

Biz Asos transfer olarak 2010 yılında bu sorunları görüp tüm departmanlarımızda eğitimler vererek çalışmalar yaptık ve çalışmalara devam ederek bütün sorunların üstesinden gelmeyi başardık. Özellikle İstanbul trafiği için analizler yapıp alternatif acık yolları tespit ederek bu konuda şoförlerimizi eğitip yolculuğunuzu kısa bir zamanda yapmanızı sağlıyoruz. 11 yıllık bilgi ve birikime sahip A grubu Seyahat Acentesi alarak “Seyahatlerinizi Güvene almak için mesai harcıyoruz. Sadece İstanbul değil İzmir Ankara Antalya Muğla gibi bütün şehirlerde hizmet vermeye başladık amaç sadece İstanbul değil bütün şehirlerde ve havalimanlarında vip transfer hizmeti sağlamak ayrıca sadece mesai saatleri içinde değil 7/24 saat hizmet veriyoruz.

Tüm büyük şehirlerdeki havalimanlarında karşılama hizmetimiz mevcuttur. Karşılama ekiplerimiz ve araç kaptanlarımızın yabancı dil bilgisi vardır karşılama ekibimiz ve kaptan arkadaşlarımız Asos transferde çalışmaya başlamadan önce mutlaka sıkı bir eğitimden geçerler bu eğitimlerin içinde yabancı dil yol haritası ve ve yol bilgisi eğitimi verilir; oluşabilecek en ufak sorunda merkezimize bilgi verilir.


Asos transfer ayrıca hayvan dostudur minik dostları mızı da unutmadık kedi ve köpeklerinizle de seyahat etme imkanı veriyor mutlaka rezervasyon yaparken belirtmeniz gereklidir.

Siz misafirlerimiz konumlarınızı ve seyahat edecek kişi sayısını ayrıca bebek varsa çocuk koltuğunu belirledikten sonra yolculuğunuzun ne kadar zaman süreceğini kaç para ücret ödeme yapacağınızı ve gelecek olan aracın markasını, rengini, plakasını, özeliklerini, iç donanımlarını hatta şoför bilgilerini ve 


İşimiz sadece hava limanı transferi yapmak değildir; kişiye özel turlarımız da vardır İstanbul vip şehir turu, İstanbul dan Bursa, Yalova, Sapanca, Kartepe, Ulu dağ, Şile Ağva, Edirne, Çanakkale gibi turistik yerlere günü birlik turlarımız mevcut olup ayrıca hizmetlerimiz arasında Şoförlü araç kiralama, gezi toplantı, iş seyahat ı, düğün gibi birçok talebinizi de karşılıyoruz.


Sadece havalimanları değil tüm transfer hizmetlerimizde yerli ve yabancı misafir fark etmeksizin vip transfer hizmeti vermek ve ülkemize döviz kazandırmak tabi ki yerli ve yabancı müşteriye en üst seviyede hizmet vermek en büyük amacımızdır.

Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.