Erkilet Havalimanı Türkiye’nin kayseri ilçesinde hizmet veren bir havalimanıdır. Erkilet havalimanı hem sivil hemde askeri fakatçla kullanılan bir havalimanıdır. Kayserinin Kocasinan kazasının Erkilet semtinde bulunmaktadır. Derhal bitişiğinde 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı bulunmaktadır. Bu birliğe bağlı olan askeri tip nakliye uçakları burayı daha yoğun kullanmaktadırlar. Erkilet Havalimanı Boeing 747 tip denilen bu büyük uçakları da ağırlayabilecek kapasitededir. İsletmeciliğimi Devlet Hava Meydanları İşletmesi ve Türk Hava Kurumu beraber üstlenmiştir.

Genellikle askeri fakatçla kullanılsa da Kayseri için büyük bir yere ve role sahip olan Erkilet Havalimanı yerli yolcular için gerçektende önemli bir yere sahiptir. Bunun yanı sıra gözlemlenen trafik artışı da Kayseri Erkilet Havalimanının uluslararası anlamda dış hatlarının da yoğunluk yaşadığı yönünde. Havalimanı şehre dair ilk görüş ve fikrinizin oluştuğu yerdir. O yüzden burada kaliteli bir başlangıç geri kalan tatile enerjinize de yansıyacaktır. Sıcak bir karşılama ve enerji dolu bir başlangıç için Asos geçirme & gezim sizleri 7 gün 24 saat bekliyor. Türkiye’nin her yerinde her süre hizmetinize hazır olan Asos Transfer sizleri ve sevdiklerinizi güvenle geleceğe taşır.

Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.