Milas Havalimanı Transfer

Muğla'nın incisi, yaz sezonunun vazgeçilmez durağı ve ülkemizin en nadir tatil cennetlerinden olan Milas; tarif edilemez güzellikleriyle, ultra lüks otelleri ve eşsiz manzarasıyla, dopdolu tarihi mirasıyla birlikte Türkiye'nin en sevilen tatil bölgelerinin başında gelmektedir. Bodrum Havalimanı'na indikten sonra ise Milas'a ulaşım ise gerçek anlamda bir çileden ibarettir. Bu iki konum arasındaki yolun çetrefilli oluşu ve tam yorgunluk atmaya gelmişken ekstra insanı yorması milas havalimanı transfer hizmetlerine olan ilgiyi kabarttı. Bizler de bu sorunun çözülmesi gereken acil bir problem olduğunu anladık. Ve artık Muğla Milas'tan Bodrum Havalimanı'na transit taşımacılık yaparak bütün tatilcilerin konforları dışında bir şey düşünmemelerini sağlıyoruz.

Bölgeye gelen özellikle turist misafirlerimizin ve ilk kez gelenlerin zorluk yaşamadan Milas'a ulaşabilmesinin en lüks ve en uygun fiyatlı yolunu ayağınıza kadar getiriyoruz. Milas'tan Bodrum Havalimanına olan transferlerimiz belirli bir rota üzerine sabit ring mantığı ile çalışmakta olup, dilerseniz farklı farklı duraklar ve bekleme süreleri ekleyebilirsiniz. Böylece yolun tadına sonuna kadar varabilir ve bu yolculuğu en verimli ve en kaliteli geçirilecek bir zamana yayabilirsiniz. Tabi ki eklediğiniz duraklar ve değişen güzergahlar fiyatları değiştirebilir. Ancak kuşkulanmanızın lüzumu yoktur. Çünkü bizler bu milas havalimanı transfer hizmetimizi cebinizi yakmayacak seviyelerde uygun fiyatlarda tutma gayreti içerisinde olmaya devam ediyoruz.

Türkiye'nin her yerinde sadece bir telefon kadar uzağınızda olan bu vip havalimanı transfer hizmetinin en kaliteli ve en dürüst şekilde sizlere sunan tek firma olduğumuzu önceki müşterilerimizin yazdığı yorumlara bakarak bile bulabilirsiniz. 7 Kişilik, 9 kişilik Mercedes Vito özel tasarım araçlardan tutun da kalabalık gruplar için ek büyüklükteki Mercedes Sprinter araçlara kadar geniş bir filoya sahibiz. Sadece van ve minibüs tarzında değil, kişiye özel binek araçlarla da vermeye devam ettiğimiz özel karşılama paketimizde ise Mercedes S kasa araçlarımızla gideceğiniz yerdeki ağırlığınızı ve bu yolu giderkenki konforunuzu hiçbir şeye değişemeyeceksiniz.

İddia ediyoruz! Türkiye'nin en yetenekli ve en donanımlı özel şoför ekibiyle çalışıyoruz. Çünkü şoförlerimizi sizlerin hizmetine hazır hale gelene kadar bizzat bizler eğitim veriyor, onları en iyi hizmet seviyesine bizler çıkartıyoruz. Bu sayede gerek Muğla'da, gerekse ülkenin geri kalan her kesiminde verdiğimiz vip havalimanı transfer hizmetini en kaliteli seviyelere iletişim zengilnliğini oturtarak çıkartıyoruz. Böylece milas havalimanı transfer kategorisinde yerel halkın da çok iyi bildiği üzere bölgenin genelindeki en hızlı, en güvenli, en konforlu ve bütün bunlara ek en uygun fiyatlı hizmeti bizler rahatlıkla verebiliyoruz.

Milas İle Havalimanı Arası VİP Transfer Fiyatı

Tamamen kilometre hesabı ile yaptığımız fiyatlandırmalar ile gitmediğiniz yolun ücretini sizlerden hizmet bedeli faturalandırarak almıyoruz. Yani aldığınız hizmet dışında ekstra süslü isimler ile faturalandırılmış sahte hizmetler üretmiyoruz. Bizler, verdiğimiz hizmetin tüm tutarını tamamen size uygun olacak şekilde belirliyoruz. Standart transfer hizmetine ek karşılama hizmeti veya bebek koltuğu istemezseniz bunları almışsınız gibi göstermiyor, cebinizi koruyoruz. Eğer üzerinden geçtiğimiz bir köprü yoksa bu köprü varmış gibi fiyatlandırmalar yapmıyoruz. Tamamen belirli standartlara bağlı kalarak ve yasanın izin verdiği ölçüler içerisinde adil fiyatlanırma ile milas havalimanı transfer hizmetini sizlere sunuyoruz.

Fiyatlandırma detaylarımız Milas - Milas Havalimanı arasındaki hesaplamaları şu şekilde:

19,1 Kilometrelik bir yolculuğa ödeyeceğiniz tutar 250 TL. Evet, aldığınız VİP servisin ücreti işte bu kadar uygun. Milas Bodrum Havalimanı ile Milas ilçe merkezine kadar sürecek bu yolculuğumuz en güvenli ve en kısa güzergahı otomatik olarak Google'ın tavsiyesine uyarak ayarlanır. Aracımız Mercedes Vito'ya özel bir fiyatlandırmadır.