Bodrum VIP Transfer


Bodrum tatil denildiğinde insanların aklında canlanan ilk lokasyonlardan birisi oluyor. Bu yönüyle de popülerliğini çok uzun yıllardır diri tutuyor. Tatili en iyi koşullarda geçirmek ve gezmenin tadına doyasıya varmak istiyorsanız bunun için Bodrum VIP transfer tercih edebilirsiniz. Lüks araçlarla özel hizmet almak, ulaşım sorununu ortadan kaldırmak ve aynı zamanda konforu üst noktalarda yaşamak isteyenler için oldukça uygun fiyatlar var. 


Bodrum yalnızca tatil cenneti olarak değil aynı zamanda çevresinde yer alan tarihi noktalar ve tarihe bıraktığı izlerle de dikkatinizi çekebilir. Tabii ki turistlerin %80’i keyifli bir tatil için tercih ettiği için Bodrum vip transfer önemli bir hizmete dönüşebiliyor. 


Bodrum’da Gezilecek Yerler


Bodrum merkez olarak çok hareketli bir yapıya sahip olsa da en az merkez kadar hareketli olan çok farklı noktalara sahip. Örneğin Gümüşlük bunlardan birisidir. İşte tam bu noktada ise ulaşım ciddi bir problem haline dönüşebiliyor. Milyonlarca turistin akın ettiği tatil beldesinde hem yollar çok kalabalık oluyor hem de bu yoğunluktan dolayı insanlar trafiğe çıkmaktan çekinebiliyor. Profesyonel sürücüler, lüks araçlar, güvenli ve konforlu ulaşım içinse Bodrum VIP transfer hizmetini tercih edebilirsiniz. 

Merkez

Tam anlamıyla Bodrum merkez dediğimizde pek çok farklı talebi karşılayabilecek bir lokasyondan söz etmiş oluyoruz. Örneğin inanılmaz güzelliğe sahip olan marinası ve tabii ki tatil beldelerinin vazgeçilmezi olan barlar sokağına sahip. Üstelik herkese uygun olan mekânları, farklı tarzları bir araya toplayan bir esnaf yapısı var. Butik işletmelerin yoğunlukta olduğu bir merkezinin olması ise hiçbir zaman kalabalığa rağmen şehir stresi yaşamayacağınızı garanti edebiliyor. Beyaz ve mavinin akışına kendinizi bırakmak için müthiş bir nokta. 

Tarihin İzleri

Halikarnas mozolesi, Bodrum kalesi, Bodrum Antik Tiyatrosu, Myndos Kapısı ile müthiş bir tarihi dinamiğe sahiptir. Dolayısıyla yalnızca uzaktan bakmakla kalmayarak tarihe tanıklık etmek isteyebilirsiniz. İşte bu yüzden farklı noktalarda olan tarihi zenginliklere hızlı, güvenli ve konforlu bir biçimde ulaşmak için Bodrum vip transfer hizmetimizle yanınızdayız. Tarihe biraz daha detaylı göz atmak isteyenler içinse özel olarak sunduğumuz rehber hizmetimiz mevcut. 

Bafa Gölü

Mutlaka görülmesi gereken, bir ormana da sahip olan, doğayla iç içe zaman geçirebileceğiniz harika bir atmosfer. Bafa gölü Ege’nin en önemli noktalarından birisi olarak Milas ilçesi sınırları içerisinde yer alıyor. Menteşe dağlarının içerisine konumlanmış olan harika bir göl, ormanlık alan ve doğanın tüm harikalarının aynı noktada buluşmasına tek karede şahit olabilirsiniz. Nasıl ulaşacağınızı dert ediyorsanız Bodrum VIP transfer sizin için bu sorunu ortadan kaldırıyor. 

Görülmesi Gereken Noktalar

Çok sayıda beldeye sahip olan ve buralarla da en az merkezi kadar sükse yapan bir tatil muhitinden söz ediyoruz. Bodrum denildiğinde insanların aklına merkezden daha çok bu beldeler bile gelebiliyor. Milas tabii ki bunların başında geliyor. Ayrıca Bitez, Turgutreis, Kadıkale, Güvercinlik ve Göltürkbükü ayrı bir yapıya sahiptir. Yalıkavak ve Gümüşlük ise son yıllarda özellikle tercih sebebi olabiliyor. Gümbet ise tatilcilerin favorileri arasında. 


Bodrum VIP transfer tercih ederken aynı zamanda rehber hizmetinden faydalanmak tatilinizi en iyi şartlarda geçirmenize olanak tanır. Çevrede yer alan tarihi doku hakkında bilgi sahibi olmanın ötesinde anlatımlarla çok daha keyifli bir geziye dönüşebilir. Tabii ki rehber hizmeti dışında yalnızca transfer hizmetinden faydalanarak dilediğiniz noktaya hızlı, güvenli ve konforunuzdan ödün vermeden ulaşabileceğinizi vurgulamak gerekiyor. Yenilenen filosu ve tecrübeli personelleriyle firmamız en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaya devam etmektedir. 


Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.