Çanakkale VIP Transfer


Çanakkale tarihin en önemli noktalarından birisi olarak kabul edilen, Kurtuluş Savaşı ile Türkiye’nin temellerinin atıldığı bir coğrafya olarak görülen nadide illerimiz arasındadır. Dolayısıyla Çanakkale VIP transfer ile hemen bu güzide şehri gezmek, yeni yerler keşfetmek, tarihin dokusuna tanıklık etmek isteyebilirsiniz. 


Türkiye’de iki yakaya sahip ve boğazı olan ikinci şehir olan Çanakkale aynı zamanda tarihi dokusu dışında da çokça ilgi çeken özelliğe sahiptir. Bir turizm noktası olarak görülebilecek sahilleri, muhteşem boğaz manzarası, denize kadar inen çam ormanları ile beraber unutamayacağınız bir tatil yaşama fırsatı sunabilir. Çanakkale vip transfer ise bu süreci en konforlu ve en uygun fiyatlarla yaşamanıza olanak tanır. 


Çanakkale’de Gezilecek Yerler


Çanakkale geniş bir yüzölçümüne sahip olduğundan dolayı ulaşım noktasında endişeleriniz olabilir. Ancak yeni filosuyla üst düzey bir deneyim sunan firmamız Çanakkale vip transfer konusunda tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verecektir. Hem tarihin hem de tatilin keyfini doyasıya çıkarmak için en uygun fiyatlarla teklif alabilirsiniz.

Kordon

Her ne kadar Kordon denildiğinde ilk olarak akla İzmir gelse de boğazın eşsiz manzarasıyla, deniziyle, doğasıyla sizi mest edecek bir kordon boyuna sahiptir. Gelibolu manzarasının müthiş ihtişamı ile bilhassa yaz aylarında unutamayacağınız zamanlar geçirmenize olanak tanır. 

Aynalı Çarşı 

Tarihi dokuyu alışveriş ile birleştirmek isteyenlere 1890 yapımı olan bu çarşıdan söz etmek gerekiyor. Çanakkale’nin sembolü olan minyatür eşyalar, anahtarlıklar ve hediyelikler bu kapalı çarşıda rahatlıkla bulunabiliyor. Fiyatların oldukça uygun olmasının yanı sıra tarihe tanıklık etme şansı bulabildiğiniz oldukça hoş bir ambiyansa sahip. Üstelik Çanakkale vip transfer ile ulaşımınız son derece kolay olacaktır. 

Truva Atı

Çanakkale vip transfer ile iki farklı Truva Atı görme şansına sahipsiniz. Keza bunlardan birisi efsanevi filmler arasında yer alan Troy filminde kullanılan attır. Kordon boyunda bu atı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca diğeri ise orijinal Truva atı olup antik kent içerisinde yer almaktadır. 

Şehitlikler ve Siperler

Tarihin en önemli savaşlarından birisine ev sahipliği yapmış olması, havada mermilerin çarpışacağı kadar yoğun çatışmaların yaşandığı savaşın izlerini bu coğrafyada hissetmek her zaman mümkün. Çanakkale VIP transfer ile bunu daha net gözlemlemeniz mümkün olacak. Burada 57.alay şehitliği, Çanakkale şehitler abidesi, Conk bayırı, Seyit Onbaşı anıtı, Atatürk anıtı ve korunmaya devam edilen siperleri bizzat gezebilirsiniz. 

Kilitbahir Kalesi

Mutlaka görülmesi gereken noktalardan birisi ise Kilitbahir kalesidir. Tarihi dokuya bakıldığında son derece geniş çaplı bir seçenek hacmi sunmasından dolayı şehrin her noktasını gezmeniz gerekecek. Çanakkale vip transfer sayesinde konforunuzdan ödün vermeden rahatlıkla gezmeniz mümkün. 

Çanakkale Deniz Müzesi 

Nusret Mayın Gemisi dahil olmak üzere tarihimizde önemli yerlere sahip pek çok gemi ve ekipmana erişebileceğiniz bu müze aynı zamanda şehir merkezi ve kordonla son derece yakın bir lokasyon içerisinde yer alıyor. Dolayısıyla gezinin en keyifli anlarını burada yaşayabilirsiniz. Özel etkinlikler ve misafirler için bilgilendirme amacıyla sunulan tüm gösterimler sizi geçmişe sürükleyecek. Tabii ki firmamız tarafından sunulan Çanakkale vip transfer hizmetinin yanı sıra özel olarak rehber hizmetinden faydalanarak en net bilgilere en doğru şekilde de ulaşma şansınız var. 


Ayrıca Çanakkale vip transfer ile mevsimine göre pek çok aktiviteye katılma şansını elde edeceksiniz. Hali hazırda rehber hizmetinizden faydalandığınızda dilerseniz batıklara dalabilir ve denizin altında yatan ve savaşın en önemli kalıntıları olan batıkların sayısı yaklaşık 175 olarak tespit edilmiş. Sadece birinci dünya savaşından kalma bu kadar çok batık olması ise dalış heyecanınızı körükleyebilir. 

Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.