Fethiye VIP Transfer


Tatil yapmaya karar veren herkesin ilk adreslerinden birisi olarak sayılabilecek Fethiye konum olarak da pek çok tatil beldesiyle iç içedir. Müthiş plajları, harika eğlence mekânları ve aynı zamanda hiç bitmeyen gece hayatıyla tatil severlerin planlarında yıllardır konumunu koruyor. Ayrıca farklı aktivitelere de olanak tanımasıyla Fethiye VIP transfer hizmetinden faydalanıp hemen tatile çıkmanın tam zamanı. 


Fethiye yalnızca sıradan bir tatil yapmak için değil aynı zamanda aklınıza gelebilecek tüm aktiviteleri size sunabilecek bir tatil beldesidir. Örneğin Göcek aynı zamanda yat turizminin ana noktasıdır. Yine evlenen çiftlerin balayı için tercihlerinin çok büyük bir çoğunluğu Fethiye’ye yönelik olabiliyor. Çünkü Faralya gibi mükemmel bir balayı rotasına sahip. 


Fethiye’de Gezilecek Yerler


Fethiye vip transfer özellikle çevrede sizi heyecanlandıracak olan pek çok tatil yöresine ulaşımınızı kolaylaştırabilir. Ayrıca tatil dışında tarihi noktaları, keşfedilmemiş ve az bilinen lokasyonları ve aktiviteleri tümüyle yaşamanıza olanak verebilir. Gezilecek yerler açısından son derece zengin bir skalaya sahip olduğunu hemen fark edeceksiniz. 

Kordon

Eşine az rastlanır bir biçimde dizayn edilmiş, harika bir kordona sahip olmasıyla diğer tüm tatil beldelerinden ayrılan Fethiye’ye bayılacaksınız. Şehrin tüm insanlarına rastlayabileceğiniz mucizevi bir standarttan söz etmek mümkün. Aynı zamanda alışveriş yapabileceğiniz lokasyonlara çok yakın olması da burada vakit geçirmekten keyif almanıza olanak tanıyacaktır. Fethiye VIP transfer ise kordon gezinizden sonra sizi tarihin derinliklerine ulaştırabilir.

Tarihin İzlerini Keşfedin

Fethiye aynı zamanda çok zengin bir tarihi yapıya sahiptir. Thelmessos antik kenti, Amintas kaya mezarları, Fethiye kalesi, Af kule manastırı harabeleri, Tios ören yeri bunlardan yalnızca bazılarıdır. Tümüne sorunsuz bir biçimde ulaşmak ve aynı zamanda gezinin tadını çıkarmak için Fethiye vip transfer hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Aynı zamanda profesyonel bir rehber hizmeti alabiliyorsunuz. 

Ölüdeniz

Aslında Fethiye denildiğinde ilk akla gelen nokta her zaman Ölüdeniz olmaktadır. Muntazam bir koy ve harika bir manzaraya sahip olması dışında yamaç paraşütü için de en önemli noktalardan birisidir. Kıdrak tabiat parkı tam bu noktada mutlaka ziyaret edilmelidir. Tekne turları, dağ tırmanışları ve doğa yürüyüşleri ile tatilde olduğunuzu en üst limitlere kadar hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. 

Babadağ

Babadağ çok iddialı olsa da Türkiye baz alındığında en net ve en güzel manzaralardan birisine sahiptir diyebiliriz. Tüm şehrin önünüze serildiği, gün batımı manzarasının eşsiz olduğu, teleferik keyfini yaşamanıza fırsat tanıyan harika bir rotadır. Ayrıca bu manzaraya karşı yemeğinizi yedikten sonra sıcacık bir gece geçirmeniz mümkündür. Fethiye vip transfer hizmeti tüm bu destinasyonları kapsayacak şekilde profesyonel olarak size sunulmaktadır. 

Kelebekler Vadisi 

Mavinin ve yeşilin her tonunu görebileceğiniz, bir yağlı boya tablosundan fırlamış gibi gözüken Kelebekler Vadisi’ni keşfedin. Yaz aylarından sonbahara kadar harika bir manzaraya sahip olması ve tam 80 farklı tür kelebeğe ev sahipliği yapması burayı cennetten bir köşeye çeviriyor. Ayrıca tekne turu için de seçeneklerinizin olması bu doğallığı farklı açılardan görmeniz ve diğer koyları keşfetmeniz için şans sunacaktır. 


Ölüdeniz, Babadağ ve civarında yamaç paraşütü yapmak Fethiye’ye geldiğinizin en önemli ispatlarından birisi olacaktır. Farklı özel firmalar tarafından özel eğitmenlerle birlikte tecrübe edeceğiniz bu eşsiz manzarada diğer yamaç paraşütü yapılan yerlerden en büyük fark eşsiz manzara olacaktır. Tabii ki çekeceğiniz fotoğraflar bir o kadar etkileyici olabilir. Tatilin tadını doyasıya çıkarmak için Fethiye VIP transfer fiyatlarının uygunluğunu bir avantaj olarak düşünebilirsiniz. 


Asos Transfer

Asos Transfer & Turizm kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışarak, zaman içinde araç kadrosunu geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım hizmeti kurmayı başarmıştır . Kapıdan kapıya VIP Transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş çalışanı ve bakımlı ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir. Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan Asos Transfer, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.